Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 06 Eylül 2019
  • 350 kez görüntülendi.
Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Eset, 1992 senesinde Slovekya’da kurulmuş bir güvenlik şirketidir. Eset, genel olarak bilişim güvenliği alanında faaliyetlerini yürüten bir şirkettir. Alanının önder konumunda olan şirket, güvenliği ve yenilikçi yazılımları ile dünya üstünde oldukça beğenilmekte, milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Eset’in şuanda iki değişik ürünü bulunmaktadır bunlar şu şekildedir; ESET NOD32 ve ESET Smart Security. ESET NOD32 yazılımı tüm bilgisayarlar üstünde çalışabilen bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı zararı olan yazılımlardan ve belgelerden korur, temizlemenize destek sağlar. ESET Smart Security ise gene ESET NOD32 ile işlevleri aynı olmak suretiyle akıllı platformlarda cihazınızı tamaman korumaktadır.

Eset’in 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla ESET ve ürünleri hakkında detaylı data alabilir, destek alabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bu hat üstünden ESET’e bildirebilirsiniz.

ESET Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 221 37 38

ESET Teknik Destek Merkezi

Arama Terimleri: eset yazışma detayları, eset telefon no, eset bağlantı tel, eset canlı destek, eset müşteri temsilcisi, eset yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ