Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Haziran 2019
  • 72 kez görüntülendi.
Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda vatanımızda oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını icra eden firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2010 senesinde kurulmuş olan Esgaz; Eskişehir ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Esgaz, Eskişehir bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Esgaz’ın 0222’li ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Esgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0222 330 00 00
187

Arama Terimleri: esgaz kontakt detayları, esgaz telefon no, esgaz bağlantı tel, esgaz canlı destek, esgaz müşteri temsilcisi, esgaz yakınma hattı, esgaz satmaca ödeme, esgaz kesinti, esgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ