Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 10 Mayıs 2019
  • 411 kez görüntülendi.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Bu makalemizde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Eskişehir, köklü geçmişe dayanan, islamiyet öncesi devirden itibaren başlayarak bir oldukca medeniyete ev sahipliği yapmış olmakla birlikte, Osmanlı zamanında etkinlik gösteren tecim şehirlerinden biri de olmuştur. Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyesi isminde iki alt belediyesi bulunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin zamanı dokusu da muazzamdır. Zamanı dokuya zarar vermeden meydana getirilen restorasyon emek harcamaları, üniversitede meydana getirilen yenilikler ve değişimler göz ardı edilemez.

Tarihteki eski adı Dorlion olan Eskişehir, Selçuklu ve Osmanlı zamanında mühim bir kavşak noktası olmuştur. Üstünde yaşayan medeniyetlerin bazıları; Frigya, Bizans, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğudur. Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi olduğundan dolayı kent adeta talebe şehri haline gelmiştir. Porsuk Çayı ise Eskişehir’i ortadan ikiye bölmüştür. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin son zamanlarda yapmış olduğu düzenleme ve projelerle şehirde mesele olmaya başlamış olan dere güzelleştirerek, şehre ayrı bir çehre ve ulaşım yolu olarak ortaya çıkmıştır. Toplu taşıma araçları ve botların yanında oldukça çağıl ve rahat olan tramvay sistemi de mühim yer tutmaktadır.

Maden işciliğinde de ön plana çıkmış olan Eskişehir de, Belediyenin maden işçilerine verdiği kıymet ve alınan önlemleri de göz ardı edilemez. Toplumsal aktivite yönünden de oldukca varlıklı olan kent de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatroları’nın üç sahnesi bulunmaktadır. Birincisi Tepebaşı Sahnesidir. İkincisi Bsm Turgut Özakman Tiyatro Salonudur. En sonuncusu ise Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı Tiyatro Salonudur. Ek olarak Belediye her yıl tertipli olarak tiyatro etkinlikleri ve ek olarak Opera ve Bale etkinlikleri gerçekleştirmektedir.

Orta Anadolu’nun batıya oluşturulan kapısı olarak tanımlanan Eskişehir de, ulaşım kolaylığı, enerji olanakları, uygun tarımsal yapısı ve varlıklı maden kaynaklarının yanı sıra sanayide de oldukça gelişmiştir. Şehrin nüfusu öğrencilerden dolayı kırsal nüfusa nazaran oldukça gelişmiştir. Yetiştirilmiş iş gücü potansiyelinin varlığı da ilin ekonomik açıdan gelişmesini elde etmiştir.

Gezip görebileceğiniz bir oldukca yerini, zamanı dokuların aslını bozmadan halka açmış olan Belediye yardımıyla sizde Eskişehir’i gezebilir, tarihini öğrenebilirsiniz. Belediye başkanının size sunmuş olduğu güzellikleri kesinlikle görmelisiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Santral Çağrı Merkezi Telefon Numarası
+ 90 222 211 55 00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi GSM Numarası
+ 90 530 140 33 74

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Mail Adresi
info@eskisehir.bel.tr

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Faks Numarası
+90 222 220 42 36

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Adres
Arifiye Mah. İkieylül Cad. No:53 26010 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

Arama Terimleri: eskişehir büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, eskişehir büyükşehir belediyesi yazışma, eskişehir büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri, eskişehir büyükşehir belediyesi telefon numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi yakınma hattı, eskişehir büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi yakınma, eskişehir büyükşehir çözüm merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ