Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 18 Haziran 2019
  • 32 kez görüntülendi.
Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sabah kuşağının en olmazsa olmaz ve en fazlaca izlenen programlarından biri evlilik programlarıdır. Vizyonun ve evlilik programlarının en bilindik sunucularından önde geleni Esra Erol’dur. 2007 yılından beri birçok kanalda evlilik programlarının sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılından bu yana ATV ekranlarında Esra Erol’da evlilik programı yayınlanmaktadır.

Programa evlilik düşsel kuran beyler ve hanımlar aday olarak katılmaktadır. Ekran başlangıcında bir talibi beğenen bir şahıs talip olarak programa gelmektedir. Kişilerin birbirleriyle uyumluluğu ve tavsiyeler programda tartışılır, yorumlanır.

Esra Erol’da evlilik programına katılmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Esra Erol’da programına aday olmak yada bir adaya talip olmak için bir 212’li canlı gösterim müracaat numarası bulunmaktadır. Programa Whatsapp müracaat numarası vesilesiyle fotoğraf, video ve ses kaydı benzer biçimde medya dosyaları göndererek müracaat yapabilirsiniz. Ek olarak aşağıda verdiğimiz bağlantı vesilesiyle müracaat formuna ulaşabilir, programa müracaat yapabilirsiniz.

Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 975 05 05

Esra Erol’da Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0545 975 05 06

Esra Erol’da Başvuru Formu

Arama Terimleri: esra erol yazışma detayları, esra erol telefon no, esra erol bağlantı tel, esra erol canlı destek, esra erol müşteri temsilcisi, esra erol yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ