ETİ Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 20 Nisan 2019
  • 199 kez görüntülendi.
ETİ Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türkiye’nin en tanınmış ve adını internasyonal düzeyde duyurmuş firmalarından önde gelen Eti, 1962 senesinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sizlere besin sektöründe en iyi hizmeti sunmak için canla ve başla çalışmıştır. Kuruluşundan günümüze devam eden bu lezzet yolculuğu siz kıymetli tüketicilerimiz yardımıyla hız kesmeden devam ediyor. Daima ilklerin adresi olan Eti, pek oldukça yeni ürün ile senelerdir sofralarımıza konuk olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Üretim mevzusundaki hassasiyetimiz, hijyen kurallarına karşı olan dikkatimiz ve müşterilerimizin isteklerini ön planda tutan yönetim yapılanmamız ile besin sektöründe bir marka haline geldik. Küçükten büyüğe her insanın beğenisini kazanmış Eti, bu lezzet yolculuğuna sizlerden gelen büyük destek ile devam ediyor.

Biz Eti olarak sizlere en iyi ve en sıhhatli besin ürünlerini sunmanın yanında bununla beraber toplumsal mesuliyet projelerine olan ilgimiz ile de dikkat çekmekteyiz. En yeni toplumsal mesuliyet projemiz olan Sarı Bisiklet ile sporun sıhhatli yaşamdaki önemine dikkat çekmeye çalıştık. Bu proje kapsamında binlerce kişiye bisiklet dağıttık. Bununla beraber yediden yetmişe pek oldukça kişiye bisiklet ile ulaşım sevgisini aşılamak için değişik etkinliklere imza attık. Yalnızca Türkiye çapında değil internasyonal düzeyde de ürettiği ürenler oldukça beğenilen Eti, pek oldukça ülkeye ihracat yaparak ülkemizin adını internasyonal pazarda duyuruyoruz. Son aşama teknolojik imkanlarla donattığımız üretim tesislerimizde siz değerli üyelerimizin damak zevkine uygun tatları ürettik ve üretmeye de devam edeceğiz.

Ürünlerimiz ve toplumsal mesuliyet projelerimiz hakkında detaylı data almak için www.etietieti.com web sitemizi ziyaret edebilir, talep ve önerilerinizi web sitemizde yer edinen arzu ve düşünce butonunu tıklayıp çıkan kontakt formunu doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Bizlere bununla beraber Eti müşteri hizmetleri 0222 221 20 00 numaralı telefon numaramız ile de ulaşabilirsiniz.

 

Aranma Kelimeleri: eti müşteri hizmetleri telefon numarası, eti telefon numarası, eti kontakt bilgisi, eti çağrı merkezi telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ