ETS Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Nisan 2019
  • 391 kez görüntülendi.
ETS Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası18

Kurulduğumuz 1991 yılından bu yana gezim mevzusunda faaliyete başladığımız ETS Tur adı ile değişik bölgelere gezi etme istediğinde olan kişileri en güvenli şekilde ve tam konforlu ulaşım araçlarımızla istedikleri bölgelere götürüyoruz. Türkiye’de tur yada gezi denilince akla gelen ilk şirket olan ETS Tur, sizlere kaliteli ve keyifli seyahatin anahtarını sunuyor. Yurt içinden yurt dışına kadar pek fazlaca noktaya düzenlediğimiz turlarla hem sizleri istediğiniz ve görmek istediğiniz bölgelere güvenle ve konforla ulaştırıyor hem de hac ve umre organizasyonları düzenleyerek Müslümanlar için mukaddes kabul edilen bölgelere sizleri en rahat şekilde ulaştırıyoruz. İster günübirlik isterseniz de uzun soluklu tur organizasyonlarınızda sizlere eşlik etmekten ve sizleri güler yüz ile uğurlamaktan büyük onur duyuyoruz.

ETS Tur olarak gezim sektörüne adım attığımız andan bu yana güler güzlü ve işinde son aşama ustalaşmış olan çalışanlarımız le sizlere güler yüzlü hizmet sunmayı ilkemiz haline getirdiğimizden müşteri memnuniyetini her şeyin üzerine koyuyor ve bu doğrultuda canla başla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilhassa dinlence sezonu için düzenlediğimiz seferler ve turlarla, bilhassa de erken rezervasyon imkanlarımız ile müşterilerimizin yüzünü güldürüyor ve onlara fazlaca lüks otellerde her şey dahil konaklamaları fazlaca uygun fiyatlara sunuyoruz. Bizimle beraber çıkacağınız mavi turlar ile de son aşama keyifli bir seyahati son aşama konforlu gemilerimiz ile fazlaca daha keyifli ve rahat bir hale getirebilirsiniz.

ETS Tur’a ulaşmak ve tur programlarımız ile öteki hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz www.etstur.com web sitemizi ziyaret edebilir ya da ets tur müşteri hizmetleri 444 0 387 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Genel müdürlüğümüz ile iletişime geçmek için ise ets tur yazışma bilgisi 0216 542 99 99 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz. Bizi arayın ve hayallerinizdeki tatili gerçeğe çevirelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ