Etstur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 14 Temmuz 2019
  • 382 kez görüntülendi.
Etstur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Etstur, 1991 senesinde Ets Ersoy Gezinsel Servisleri A.Ş. bünyesinde kurulmuş seyehat, dinlence acentesı ve tur operatörüdür. Türkiye’de kurulan ilk olarak acente-ulaşım-rehberlik-konaklama hizmetlerini hepsini bir meydana getiren kuruluştur. Etstur; tayyare bileti, vasıta kiralama, tur paketleri, yurtiçi & yurtdışı detinasyonlar, dinlence köyü ve kent oteli rezervasyonu şeklinde hizmetleri müşterilerine vermektedir.

Etstur’un ülke genelinde bulunan 48 şehirde toplam 150’den fazla acentesi bulunmaktadır. Bu acentelerin yanısıra gelişmiş mobil uygulaması ve kullanıcı dostu web sitesiyle müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Türkiye’de en oldukça yolcu taşıyan 10 şirketten birisi Etstur’dur. Türkiye’de kurulan ilk online rezervasyon sitesi Etstur’a aittir ve erken rezervasyon kampanyasını Türkiye’de ilk Etstur başlatmıştır.

Etstur’un 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 00.00 arası ulaşabilirsiniz. Etstur çağrı merkezi vasıtasıyla kolayca tüm rezarvasyonlarınızı güvenli bir halde yapabilir, aldığınız hizmet hakkında soru ve sorunlarınızı kolayca bildirebilir; talep, düşünce, yakınma ve sorularınızı kolayca bildirebilirsiniz.

Etstur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 03 87

Arama Terimleri: etstur kontakt detayları, etstur telefon no, etstur bağlantı tel, etstur canlı destek, etstur müşteri temsilcisi, etstur yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ