Evve müşteri hizmetleri telefon numarası

  • 10 Ocak 2018
  • 1.528 kez görüntülendi.
Evve müşteri hizmetleri telefon numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Evve, evininizin tüm ihtiyaçlarını aynı anda bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir alışveriş platformudur. Kredi kartsız işlem seçeneği sunması nedeni ile çok tercih edilen Evve alışveriş merkezinde oturma odası takımlarından yatak odası takımlarına hatta düğün paketlerinden beyaz eşyalara kadar her şeye ulaşmanız mümkündür. Cep telefonu bilgisayar gibi elektronik ürünler, tekstil ürünleri, mutfak banyo ürünleri ve daha bir ok şeye mağazada uygun fiyatlı ve makul taksit seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Bu alışveriş merkezinin bir farkı da Evve müşteri hizmetlerinin çok hızlı olmasıdır. Evve müşteri hizmetleri telefon numarası genel merkezinin Elazığ olması nedeni ile Elazığ alan kodu ile başlar. Bunun dışında hemen hemen her ilde bir şubesi olması sebebiyle müşteri temsilcisi de İstanbul merkezlidir. 0212 422 5999 nolu telefonu tuşladığınızda İstanbul müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Evve müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda telefonda size ne gibi bir amaçla aradığınız sorulur. Kargo takip, ürün iade, taksitlendirme, ürün hatası, şube şikayetleri, istek ve öneriler veyahut da direk bağlanma gibi seçenekler sunulur. Eğer bunlar sizin talebinizi karşılamayacaksa direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz ve orada isteğinizi iletebilirsiniz.

Size en kısa sürede geri dönüş yapılmakla birlikte eğer sorun o anda çözülebilecekse yardımcı olunur, çözülemeyecekse bir form oluşturulur. Bu form kapsamında problem çözülmeye çalışılır ve size konunun sonucu ile ilgili geri dönüş yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selma dedi ki:

    Verdini bu numara ariyorum cevap veren yok nasil bir firma alisveris yaptim bin pismanim senedim derdin dustum nasil bir firmaysa

BİR YORUM YAZ