Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 05 Temmuz 2019
  • 546 kez görüntülendi.
Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Faber-Castell Almanya merkezli olarak 1761 senesinde kurulmuştur. Yazı ve fotoğraf yapmak için vasıta geçler üretip satışa sunmaktadır. Türkiye yöneticiliğini ve tedarikçiliğini Adel şirketi üstlenmektedir. Faber-Castell ürünlerinin çoğunluğu Malezya’da, lüks pahalı ürünleri ise Almanya’da üretilmektedir. Dünyaca meşhur olan şirket, vatanımızda de adını duyurmuş durumdadır. Sektörünün önder markasıdır.

Faber-Castell’in üretip satışa sunmuş olduğu ürün kategorileri şu şekildedir; Kalemler, Boyama Ürünleri, Silgiler, Aksesuarlar, Yapıştırıcı & Düzelticiler, Uçlar, Kalemtıraşlar, Markörler, Textlinerlar, Yapışkan Notluklar, Oyun Hamurları, Defterler, Dosyalar, Sanatla alakalı Ürünler, Teknik Çizim Ürünleri, Makaslar, Oyun & Eğitim, Yazım & İşaretleme, Sanat & Grafik, Fine Writing, Defter, Fotoğraf Defteri & Dosyalama, Çantalar & Kalem Çantaları, Teknik Çizim, Creative Studio, Proje Çantaları.

Faber-Castell’in 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla ürünler hakkında detaylı data sahibi olabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden Faber-Castell’e bildirebilirsiniz.

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 224 23 35

Arama Terimleri: faber-castell kontakt detayları, faber-castell telefon no, faber-castell bağlantı tel, faber-castell canlı destek, faber-castell müşteri temsilcisi, faber-castell yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ