Facebook Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası

  • 14 Şubat 2018
  • 501 kez görüntülendi.
Facebook Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Hızla yaygınlaşan internet kullanımının ardından sosyal medya siteleri büyük bir yükselişe geçti. En büyük rakibi Twitter’ı ardında bırakmayı başaran Facebook her alanda ve sitede karşımıza çıkmayı başardı. Cep telefonlarımızın vazgeçilmez uygulaması haline gelmeyi başaran Sosyal Medya bununla yetinmedi ve neredeyse tüm sitelerde adından söz ettirmeyi başardı.

Paylaşım ve mesajlaşma yapabileceğiniz bir sosyal medya olmanın yanı sıra diğer birçok site ve uygulama ile tamamen entegre şekilde çalışarak çoğu adresi kendisine bağlamayı başardı. Kullanımın bu denli yükselmiş olması, bazı sorunları beraberinde getirdi maalesef.

Hesaba erişememe, şifre unutulma ve e-posta adresine ulaşamama gibi sorunlar yaygınlaştı. Site üzerinden oynayabileceğiniz oyunlarda ödeme sorunları ve mesajlaşma uygulamasında yaşanabilen bazı problemler. En önemlisi ise hesabınızın çalınmış olması.

Bu tarz problemler için site üzerinde yeterli miktarda yazı ve makale yer alıyor olsa da, bazen sorunların altından kalkmayı başarmanız mümkün olmayabiliyor. Kendi başınıza çözüme kavuşturamadığınız problemlerinizi çözmeniz için Facebook artık ülkemizde de destek veriyor.

Tamamen Türkçe yardım sayfası üzerinden neredeyse her soru ve sorununuza yardım bulabilirsiniz. Arama bölümü ve menüler yardımıyla sorununuzu tespit etmeye çalışın. Sorununuz yer almıyorsa destek forumlarına konu açarak yardım talep edin.

Facebook Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Adresi;

Facebook Yardım Merkezi Sayfası

Maalesef telefon ile destek hizmeti sunulmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ