Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 10 Temmuz 2019
  • 18 kez görüntülendi.
Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON




Fenercell, Fenerbahçe yönetimi tarafınca kulübe maddi destek sağlaması amacıyla hayata geçirilmiş bir GSM operatörüdür. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk Telekom ile 2009 senesinde yapılan anlaşma sonucunda Türk Telekom alt yapısını ve baz istasyonlarını kullanmaktadır. Türkiye’de ilk olan bu hizmetin adı Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş.’dir.

Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak çıkartılmış bu operatörde taraftarlara onlarca indirim ve kampanya sunulmaktadır. Fenerbahçe’nin mühim galibiyetlerinde hatta atmış olduğu gollerde bile abonelerine parasız data paketi göndermektedir.

Fenercell’in 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle kalan kullanım hakkı sorgulaması yapabilir, kalan bakiyenizi öğrenebilir, güncel satmaca tutarınızı öğrenebilir, tarife değişikliğinde bulunabilir, TL yükleme yapabilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 09 07

Arama Terimleri: fenercell kontakt detayları, fenercell telefon no, fenercell bağlantı tel, fenercell canlı destek, fenercell müşteri temsilcisi, fenercell yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ