Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 10 Haziran 2019
  • 44 kez görüntülendi.
Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Fenomedya, 2017 yılından bu yana TV8,5 ekranlarında gösterilen bir tv programıdır. Şubat 2017 tarihinden bu yana ekranlarda olan Fenomedya’nın sunuculuğunu Ezgi Avcı yapmaktadır. Birbirinden keyifli mevzular, videolar, konuklar ve özel içeriklerle izleyenlerini oldukça oldukça güldüren Fenoemdya’nın birçok sıkı takip edeni bulunmaktadır.

Fenomedya tv programı; toplumsal medyada fenomen haline gelmiş sadece yeterince tanınamayan, tek başına oldukça başarıya ulaşmış işler icra eden, daha meşhur olmamış sadece fenomen haline gelmiş kişileri konuk ediyor; başarı hikayelerini, yaşam hikayelerini izleyenleriyle paylaşıp keyifli anlara imza atıyor.

Fenomedya’nın herhangi bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası, Fenomedya canlı gösterim yazışma numarası, Fenomedya Whatsapp numarası benzer biçimde herhangi bir bağlantı numarası maalesef bulunmamaktadır.

Arama Terimleri: fenomedya yazışma detayları, fenomedya telefon no, fenomedya bağlantı tel, fenomedya canlı destek, fenomedya müşteri temsilcisi, fenomedya yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ