Filli Boya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 10 Nisan 2019
  • 943 kez görüntülendi.
Filli Boya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Filli boya şirketi 1988 senesinde Betek Boya Kimya ve Endüstri anonim şirketi adıyla kurulmuştur. Sektöre ilk adım attığı vakit inşaat sektörüne yönelik çeşitli yenilikler getirmeyi hedeflemiştir. İnşaat malzemesi pazarında gereksinim duyulan hazır harç, su yalıtım malzemeleri ve beton katkıları şeklinde çeşitli alanlarda yüksek kaliteli ürünleri piyasaya sürmüştür.

Talep gören şirket pazarlama ve reklama verdiği ehemmiyet yardımıyla etkin bir satış rakamı elde etmiştir. Kendilerine gelen yüksek öğrenci yönelik şirket süratli bir halde büyüyerek bu alanda sektörün önder firmalarından biri olmaya adım atmıştır. Betek şirketi inşaat malzemelerinde büyük bir deneyim edindikten sonrasında, bu deneyim ve güç firmayı yeni bir pazar arayışına itmiştir. Bu arayış neticesinde inşaat boyalarını da ürünleri arasına eklemeyi uygun gören şirket, 1993 senesinde  Avrupa’nın en büyük ve sayılı boya şirketlerinden önde gelen Caparol ile teknolojik iş birliği yapmıştır. Bu iş birliği yardımıyla Türkiye’deki boya sektöründe ve Betek şirketi bünyesinde bir dönüş noktası yaşanmıştır.

Filli boya ismiyle piyasaya çıkmaya başlamış olan boya markası, dünyadaki gelişmiş boya teknolojisinin ülkemize de gelmesini elde etmiştir. Çağdaş dünyanın getirmiş olduğu teknolojik boya üretim teknikleri kullanılarak, tüketicilerin istekleri doğrultuısunda ürün yelpazesini oluşturan şirket, 2001 senesinde boya pazarında önder konuma gelmiştir. Ülkemizdeki başarısı sonrası yurtdışına da adım atan firmanın Mısır’da 11 bin m2 alana kurulmuş bir boya fabrikası tesisi de mevcuttur. Halihazırda ülkemizdeki önder boya firmalarından olan Filli Boya için sizlere her türlü yakınma, data talebi, görüş ve önerileriniz için kontakt numaralarını aktaralım.

 

Filli Boya Müşteri Hizmetleri

444 1 222

 

Filli Boya E-Mail Adresi

info@filliboya.com.tr

 

Filli Boya Genel Merkez İletişim Detayları

Telefon: 0 216 571 10 00   Fax: 0 216 571 13 15

 

Filli Boya Genel Merkez Adres Detayları

Zümrütevler Mh. Ural Sk. No 38 Maltepe İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ