Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Mayıs 2019
  • 770 kez görüntülendi.
Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafınca kurulmuş finansal hizmet platformudur. Findeks’ten anlatmak olursak, bir bankaya yaptığınız kredi yada kredi kartı başvurusunda finansal olarak hal ve hareketlerinizin bir değerlendirme ile not verilip; ‘Kredi Notu’ adı ile sisteme kayıt edilmesidir. Kısaca kısacası; finansal olarak sizin aynanızdır.

Findeks vesilesiyle bankalardaki ve öteki alışveriş yapabileceğiniz yerlerde ki kredi limitinizi, kredi notunuzu, ödeme düzeninizi denetim edebilir; finansal olarak ne durumda olduğunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Findeks kredi notu hesaplama, findeks kredi limiti öğrenme benzer biçimde işlemlerinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Findeks’ten finansal bilgilerinizi öğrenebilmeniz için belirli bir ücret vermeniz gerekmektedir.

Findeks’in 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle kredi notunuzu ve limitinizi öğrenebilir, teknik olarak sorularınızı sorabilir; talep, soru, tavsiye, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 45 52

Arama Terimleri: findeks kontakt detayları, findeks telefon no, findeks bağlantı tel, findeks canlı destek, findeks müşteri temsilcisi, findeks yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ