Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 04 Haziran 2019
  • 193 kez görüntülendi.
Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye gore değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Fırat Elektrik, 2010 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Fırat Elektrik; Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Fırat Elektrik mesuldür.

Fırat Elektrik ile bağlantı kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vesilesiyle Fırat Elektrik’de bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı data alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında data alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Fırat Elektrik’e bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirttiğimiz bağlantılar vesilesiyle anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Fırat Elektrik Anlık Arıza Bildirimi

Fırat Elektrik Planlanmış Kesintiler

Fırat Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 9 186

Arama Terimleri: fırat elektrik yazışma detayları, fırat elektrik telefon no, fırat elektrik bağlantı tel, fırat elektrik canlı destek, fırat elektrik müşteri temsilcisi, fırat elektrik yakınma hattı, fırat elektrik müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ