Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 04 Eylül 2019
  • 260 kez görüntülendi.
Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Seneler 1935’i gösterdiğinde Fujitsu, bir telekominikasyon şirketi olarak Japonya, Tokyo’da kuruldu. İsminin anlamı Japonca’da “Elektrik” anlamına gelen Fuji, Japonca’da “Siemens” anlamına gelen Jimenzu ve gene Japonca’da “İletişim” anlamına gelen Tsushin kelimelerinin oluşuyor. Fujitsu şirketi bununla birlikte Alman Siemens’in de yatırım ortaklarından birisidir. 1972 yılına gelindiğinde ABD pazarında kendini göstermeye süregelen şirket, o dönemlerin başarıya ulaşmış şirketlerinden birisi olan Amdahl şirketi ile beraber büyümesini sürdürdü. 1978 senesinde ise Fujitsu, Avrupa pazarına açılmak amacıyla Siemens ile ilk resmi yatırım ortaklığına başladı. 1987 senesinde, Avrupa’nın en gelişmiş BT fabrikası olan Augsburg’daki tesislerini açtı. Günümüzde bu tesis, Fujitsi Grup ve Fujitsu Teknolojik Çözümler şirketlerinin Araştırma-Geliştirme ve üretim alanlarında merkez tesisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. 1990’lı yıllara gelindiğinde Fujitsu, stratejik bir döneme adım atmıştır. ICL’den hisse satın alan Fujitsu, Avrupa’nın öncü şirketleriyle sürdürdüğü ikili ilişkiler yardımıyla marka olma ve globalleşme yolunda mühim adımlara imza atmıştır. 2000’lı yılların başlangıcında hızla gelişen teknolojinin büyük gelişimi ve bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi benzer biçimde değişik aygıtlardaki yeni emekler Fujitsu’nun yeni yüzyıl misyonunu belirledi. Fujitsu Teknolojik Çözümler şirketi, 1990’lı yıllarda kurulan Fujitsu Siemens Bilgisayarları şirketinin hisselerinin %100’ünü satın almasıyla 2009 senesinde kurulmuştur.

Fujitsu; Yazılım, Sunucu, Depolama, Bütünleşik Sistemler, Kullanıcı Data İşlem Cihazları, Altyapı Desteği, Bulut Bilgisayarcılık, Kobi Çözümleri, Altyapı Çözümleri, Otomotiv Çözümleri, Tablet, Notebook, Masaüstü Bilgisayar, Yazıcı, Tarayıcı, Anakartlar, Aksesuarlar ve bunun benzer biçimde birçok değişik kategoride hizmet vermeye devam etmektedir. Dönemin teknolojisinde bir numaraları şirketlerden birisi olmasının yanı sıra gelecek çağ ve nesillerin teknolojileri için de adından söz ettirecek emekler meydana getiren Fujitsu, piyasadaki etkinliğini uzun seneler süresince kaybetmeyecek benzer biçimde gözüküyor.

Fujitsu’nun çağrı merkezi numarası ve İstanbul Merkez Ofisinin yazışma detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Fujitsu’yla iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir teknik destek alabilirsiniz.

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fujitsu Müşteri Hizmetleri Numarası
444 03 72

Fujitsu İstanbul Ofisi
Adres: FSM Mah. Poligon Cad. No:8A Buyaka2 Sitesi Kule1 Kat:12 34771 Ümraniye / İstanbul
Telefon: (216) 586-4000
Faks: (216) 586-4105

Arama Terimleri: Fujitsu yazışma detayları, Fujitsu telefon numarası, Fujitsu mail adresi, Fujitsu canlı destek, Fujitsu müşteri temsilcisi, Fujitsu yakınma hattı, Fujitsu tüketici ilişkileri danışma hattı, Fujitsu yazışma, Fujitsu çağrı merkezi, Fujitsu Türkiye yazışma, Fujitsu İstanbul Ofisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ