Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Haziran 2019
  • 41 kez görüntülendi.
Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Galatasaray 1905 senesinde İstanbul’da Ali Samiyen ve arkadaşları tarafınca okumuş oldukları lise olan Galatasaray Lisesi’nde kurulmuştur. Futbol branşında 20 şampiyonluk kazanarak 4 yıldızı alan ilk ekip olmuştur. Ek olarak 2000 senesinde UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupasını kazanma başarısı gösteren Galatasaray tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Internasyonal Futbol ve İstatistikleri Federasyonu’nun 2000 senesinde yürütmüş olduğu “Dünya’nın en iyi takımları” adlı istatistik yarışmasında Ağustos ayında puanını yükselterek 1. sıraya gelme başarısı göstermiştir.

Öteki taraftan Galatasaray asla yenilmeden ve de grup aşamasında grubu 3. bitirerek UEFA şampiyonluğunu alan tek takımdır. UEFA kupasını kazanılmış olduğu yılda mütevazi ekibiyle büyük bir başarı gösteren Galatasaray UEFA Kupası kazanan ilk ve tek Türk takımıdır. Başlangıçta futbol ekibi olarak kurulan Galatasaray zaman içinde bir fazlaca branşta takımlar oluşturmuş ve bir fazlaca başarı elde etmiştir. Şuanda futbol, voleybol, basketbol, yüzme, sutopu, kürek, yelken, atletizm, judo, binicilik, briç, tenis, satranç benzer biçimde birçok branşta etkinlik göstermektedir. Kurulduğu andan itibaren 37 başkan gören Galatasaray’ın şuan ki başkanı Mustafa Cengiz’dir. Sarı-kırmızılı formayı ve renkleri kullanan Galatasaray Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biridir.

Şuanda teknik direktörlük görevini Fatih Terim’in yapmakta olduğu Galatasaray 21. hafta itibariyle 44 puanla önder durumunda bulunmaktadır. Galatasaray kulüp merkezinin çağrı merkezi yazışma telefon numarası ve yazışma formu bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Galatasaray ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Galatasaray hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Galatasaray Kulüp Merkezi
Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Ali Sami Yen Spor Kompleksi
Türk Telekom Stadyumu
Refah Mah. 34415 Seyrantepe
Sarıyer – İstanbul
Telefon : 0 212 305 19 05 / 305 19 01
Faks : 0 212 273 28 59

Galatasaray İletişim Formu
link

Arama Terimleri: galatasaray çağrı merkezi, galatasaray yazışma, galatasaray bağlantı tel, galatasaray telefon numarası, galatasaray müşteri hizmetleri, galatasaray mail adresi, galatasaray yakınma hattı, galatasaray yakınma var, galatasaray kulüp merkezi, galatasaray  yazışma formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ