Garanti bireysel emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma

  • 19 Ocak 2018
  • 2.815 kez görüntülendi.
Garanti bireysel emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Son dönemlerde artan BES başvuruları ve zorunluluğu nedeni ile bireysel emeklilik ile ilgili sorular da beyinlerimizde yer almaya başladı.  Garanti bireysel emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma hizmeti ile aklınızdaki bu sorulara cevap bulabilirsiniz.

444 0 336 garanti bireysel emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasıdır ve bu numarayı tuşladığınızda sesli yanıt sistemimiz ile hiçbir tuşa basmadan direk talebinize göre yönlendirme yapılır. Sesli yanıt sistemi sayesinde direk bağlanırsınız ve müşteri temsilcine bağlanmadan bile işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hafta içi saat 09.00-20.00 arasında, hafta sonu ve resmi tatillerde ise 10.00 ile 17.00 arasında bu servisi kullanabilirsiniz.

444 0 336 çağrı merkezi numarası ile hem sesli yanıtla direk bağlanabilir hem de müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Hangi operatörden aradığınızın bir önemi olmamakla birlikte cep telefonundan sabit bir numarayı arıyormuş gibi ücretlendirmeye tabi olursunuz.

0212 334 70 00 numarası ile de garanti emeklilik ile ilgili iletişim kurabilirsiniz.

Çağrı merkezinden direk bağlanma servisi ile alacağınız hizmetler:

Bireysel emeklilik başvurusu, bireysel emeklilik hesap özeti, bireysel emeklilik ilk giriş tarihi bilgisi, bireysel emeklilik ödeme belgesi talebi, birikim bilgileri, çıkış halinde iade tutarı bilgisi, devlet katkısı bilgileri, emeklilik tarihi bilgisi, fon dağılımı bilgisi, katkı payı bilgileri, kurumsal internet şube şifresi, çıkış halindeki kar ve zarar durumunuz gibi bilgileri alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ