Garanti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 27 Nisan 2019
  • 284 kez görüntülendi.
Garanti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Garanti Bankası’nın bankacılık yöntemlerini kullanarak her an işlem yapabilir, hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kredi, kartı başvuruları yapabilir; mevcud hesaplarınızı denetim edebilir ya da para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Daha bunun benzer biçimde birçok işlemi ticari ya da bireysel olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için, mobil ve web bankacılığını ve telefon bankacılığı Alo Garanti’yi kullanabilirsiniz. Garanti müşteri hizmetleri telefon numarası üstünden iletişime geçmek isterseniz 444 0 333 numarasını kullanabilirsiniz. Alo Garanti’nin haricinde, sesli doğrulama hususi durumunun bulunması da oldukça avantajlı, bu sayede herhangi bir güvenlik aşamasından geçmeden direkt işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Bu özellik, bankanın müşterilerinin sesini tanımlamasına dayanıyor. Bu sayede de her aramanızda ergonomik bir halde işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.
Garanti Bankası’nın Self- Servis sesle işlem özelliği de mevcut. Burada da yalnızca sesle komut vererek işlemleriniz için direkt istediğiniz alana yönlendiriliyorsunuz.  Bankaya ulaşmak için belirtmiş olduğumuz numarayı kullanabilir, yurt dışından ulaşmak isterseniz de +90 212 444 0 333 şeklinde arama yapabilirsiniz. Alo Garanti sistemini ergonomik bir halde kullanmak istiyorsanız, gizyazı alarak da hesabınızı tanımlatabilirsiniz. Bunun için ‘gizyazı al’ komutunu verebilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direkt ulaşmak için değişik seçenekler söz mevzusu. İlk olarak bankanın en büyük avantajlarından biri sesli komut sisteminin olması. Bu sayede de sisteme dahil olduktan sonrasında müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizi komut olarak belirtmeniz kafi.Garanti müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 numaralarından birini aradıktan sonrasında, karşınıza çıka ilk menüde 1 tuşuna basmalısınız. Arkasından 3 ve 5 tuşlarına basıp direkt müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu şekilde, asla zaman kaybetmeden yapacağınız işlemleri yapabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ