Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Haziran 2019
  • 37 kez görüntülendi.
Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gardırop Savaşları, sabah kuşağının olmazsa olmaz moda yarışma programlarından birisidir. Haftaiçleri her gün 12.45’te FOX TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır. Programın jüri üyeleri şu kişilerdir; Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav. Yarışmanın büyük ödülü tam 100.000 TL’dir.

Gardırop Savaşları’nda 5 tane yarışmacı bulunmaktadır. Yarışmada her gün değişik bir konsept belirlenmekte, yarışmacılara verilen belirli bir bütçe ile toplam 2 saat içinde İstanbul’un değişik değişik semtlerinde kendilerine uygun alışveriş yapmış olup kombin yapmaları istenmektedir.

Gardırop Savaşları’na ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası yada Gardırop Savaşları Whatsapp hattı benzer biçimde benzer biçimde bir numara maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı vesilesiyle yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Gardırop Savaşları Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: gardırop savaşları kontakt detayları, gardırop savaşları telefon no, gardırop savaşları bağlantı tel, gardırop savaşları canlı destek, gardırop savaşları müşteri temsilcisi, gardırop savaşları yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ