Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 09 Eylül 2019
  • 558 kez görüntülendi.
Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gardrops, bir mobil satış uygulamasıdır. Hanımların kullanmadığı, bedeni minik gelen, ihtiyacı olmadığı ve satmak istediği ürünleri tek bir dokunuşla satmasını sağlar. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Feysbuk vasıtasıyla da uygulamaya anında giriş yapabilirsiniz.

Gardrops’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, markalar, kampanyalar, meşhur gardropslar. Gardrops’ta bayanlar diledikleri ikinci el kullanmadıkları ürünleri kolayca satabilirler. Üstelik Gardrops’un verdiği tüm hizmetler tamamen parasızdır.

Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vereceğimiz etken olarak kullanılan e-posta adresi vasıtasıyla Gardrops ile iletişime geçebilir, teknik problemleriniz için destek alabilir, ödeme mevzusunda yaşadığınız sorunları bildirebilir; talep, soru, düşünce, görüş ve şikayetlerinizi bu mail adresinden bildirebilirsiniz.

Gardrops Çanta İletişim Mail Adresi
destek@gardrops.com

Arama Terimleri: gardrops çanta kontakt detayları, gardrops çanta telefon no, gardrops çanta bağlantı tel, gardrops çanta canlı destek, gardrops çanta müşteri temsilcisi, gardrops çanta yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ