Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 11 Haziran 2019
  • 385 kez görüntülendi.
Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gelin Evi, 2015 yılından bu yana sabah kuşağında gösterilen sevilen yarışma programlarından birisidir. Gelin Evi, Show TV ekranlarında haftaiçi her gün saat 13.00’da izleyenleriyle buluşmaktadır. Programa rağbet oldukça fazladır, ek olarak oldukca izlenen yarışma programında her hafta 5 ayrı gelin, yarışmaktadır.

Gelin Evi programında gelinler; düğünlerini, kına gecelerini, nişanlarını, eşleri ile tanışma hikayelerini, evlerinin dekorasyonlarını, giysilerini öteki yarışmacılara sergilemektedir. Her gün değişik bir yarışmacının evine giden yarışmacılar her gittikleri yerde oylama yapmaktadır. Haftanın birincisi olan yarışmacıya toplam 5 tam altın ve 5 bilezik ödül olarak verilecektir.

Gelin Evi yarışma programının maalesef bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası yada Gelin Evi Whatsapp hattı benzer biçimde numaraları bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak müracaat formuna ulaşabilir; yarışmaya katılım göstermek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelin Evi Başvuru Formu

Arama Terimleri: gelin evi yazışma detayları, gelin evi telefon no, gelin evi bağlantı tel, gelin evi canlı destek, gelin evi müşteri temsilcisi, gelin evi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ