General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 13 Eylül 2019
  • 265 kez görüntülendi.
General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
General Mobile, 2005 senesinde ABD’de kurulmuş mobil aygıt üretim ve geliştirme sektöründe hizmet veren Türk firmasıdır. Şirket, 2006 yılından bu yana mobil cihazlar üretip satışını gerçekleştirmektedir. İlk başlangıçta çift sim kartlı telefonlar ile tanınan General Mobile markası, 2.5 milyon tane sattığı “General Mobile Discovery” modeli ile günümüzde en oldukca malum mobil aygıt markalarından birisi olmuştur.

2015 senesinde Google ile yapılan anlaşma sonucunda Android One platformuna ortak şirket olmuştur. Bu sayede One kategorisinde ürettiği cihazlar Android’in en güncel versiyonunu kullanmaktadır. Ek olarak General Mobile, Ulusal Eğitim Bakanlığı ile yapılan anlaşma üstüne Fatih Projesi’nde kullanılan tabletlerin üretim ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

General Mobile’ın 212’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorun ve problemler hakkında destek isteyebilir, size en yakın General Mobile satış noktasını ve teknik servis noktasını öğrenebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. General Mobile’ın bir Whatsapp destek numrası bulunmaktadır. Whatsapp vesilesiyle da destek alabilir, sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan bağlantı vesilesiyle canlı destek formuna ulaşabilir canlı olarak destek alabilirsiniz.

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 371 15 00

General Mobile Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 165 31 83

General Mobile Canlı Destek

Arama Terimleri: general mobile kontakt detayları, general mobile telefon no, general mobile bağlantı tel, general mobile canlı destek, general mobile müşteri temsilcisi, general mobile yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ