Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 14 Eylül 2019
  • 382 kez görüntülendi.
Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
GENPA, 1978 senesinde kurulan telekomünikasyon sektörüne hizmet vermek amaçlı açılmıştır. Dağıtıcı olarak Samsung, LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell cihazlarının toptan ve perakende olarak satış ve dağıtımına gerçekleştirip teknik destek sunan şirkettir. Turkcell iş birliği ile beraber Apple cihazlarınında satış, dağıtım ve desteğini yapmaktadır.

GENPA ürünlerini kendi internet sayfası vesilesiyle, çağrı merkezi vesilesiyle ve Türkiye üstünde bulunan 1800’ü aşkın satış noktasıyla aygıt ve hizmetlerini müşterileriyle bir araya getiriyor.

GENPA’nın bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezi vesilesiyle teknik servis desteği alabileceğiniz yer ve yazışma bilgilerine ulaşabilir, satın almak istediğiniz aygıt hakkında data alabilir, size en yakın satış noktası hakkında detaylı data alabilirsiniz.

Ek olarak GENPA’nın internet sayfası vesilesiyle canlı destek hattından data alabilirsiniz. (Çağrı merkezi ve canlı destek hattı haftaiçi 8.15 – 17.15 arası aktiftir.)

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 0 359
0212 359 00 00

GENPA Resmi Web Sitesi

Arama Terimleri: genpa yazışma detayları, genpa telefon no, genpa bağlantı tel, genpa canlı destek, genpa müşteri temsilcisi, genpa yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ