Gerçeğin peşinde programı iletişim numarası

  • 27 Ocak 2018
  • 1.215 kez görüntülendi.
Gerçeğin peşinde programı iletişim numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Serap Paköz ‘ün sunucu olduğu Gerçeğin Peşinde Tv programı, en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Birebir yaşanmış hayat hikâyelerinin göz önüne serildiği programda binlerce faili meçhul cinayet, kayıp ve benzeri çözümlenememiş esrarengiz olay aydınlığa kavuşuyor. Yaşanmış olaylardan ötürü son derece dikkat çeken program, seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Serap Paköz ve ekibi; meydana gelen suç, kayıp, cinayet ve kriminal olaylar karşısında polis yardımı ile birlikte hummalı bir çalışma yürütüyorlar.

İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşan, aile yuvalarını kurtaran ve birçok problemi çözüme kavuşturan Gerçeğin Peşinde programına ihbar ya da isteklerinizi dile getirmek için katılabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Programı İletişim Numarası

2018 yılının ilk ayı itibari ile yayın saati 12.45 olarak değiştirilen gerçeğin peşinde programı, yeni yılda da izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı ve bir o kadar gizemli olayların gerçekleştiği program stüdyosunda, program ekibinin ortaya çıkardığı suçlular karşısında izleyiciler adeta hayrete düşüyor.

Programda meydana gelen olayların çözümlenmesinde polis ekibi, stüdyo ekibi ve bilirkişi sıfatı ile programa konuk olan kişilerin yardımlarının yanı sıra, izleyicilerden gelen şikâyet ve ihbarların da olayların çözüme kavuşmasında büyük bir payı vardır.

Gelen ihbarlar sayesinde olaylar çok daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşuyor. Eğer sizin de programda meydana gelen olayla ilgili herhangi bir bilgi ya da bağlantınız var ise Gerçeğin Peşinde programı iletişim numarasından ihbarınızı dile getirebilirsiniz.

Geçeğin Peşinde programına canlı olarak katılmak ve ihbarda bulunmak için whatsapp ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin peşinde programı Whatsapp ihbar hattı numarası, telefon numarası, canlı yayın ihbar numarası: 0542 332 22 22

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ