Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

  • 14 Haziran 2019
  • 28 kez görüntülendi.
Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gündüz kuşağının en oldukça konuşulan ve en oldukça sevilen programlarından kabul edilen Gerçeğin Peşinde programının sunuculuğunu meşhur sunucu Serap Ezgü yapmaktadır. 2017 yılının mayıs ayından bu yana TV8 ekranlarında süregelen Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 17.00’da izleyenleriyle buluşmaktadır. Gerçeğin Peşinde programı desteğe gereksinim duyan insanların umudu olmaya, çeresizliklerine deva getirmek için çalışıyor.

Televizyonların unutulmaz adları ve reality show programlarının öncüsü olarak malum Serap Ezgü; Gerçeğin Peşinde programında yitik kişiler, çocuklar, faili bilinmeyen cinayetler, çözülemeyen gizemli vakalar mevzu alınmaktadır. Serap Ezgü’nün ustalaşmış ekibi tüm vakalar için ayrı ayrı olarak detaylı bir halde araştırmalar yaparak  olayların aydınlatılmasını sağlamaktadır. Ek olarak programa özel katliam uzmanları konuk olmakta, olayların aydınlanması için çaba göstermektedir.

Gerçeğin Peşinde programının 0542’li bir telefonla suç duyurusu hattı ve bununla beraber Whatsapp suç duyurusu hattı bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla aydınlanmasını istediğiniz başınızdan geçen bir vakası bildirebilir, yardım isteyebilirsiniz. Eğer programda işlenen bir mevzu ile ilgili bir informasyon sahibi iseniz bu hat üstünden ihbarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Gösterim Telefon Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programına Katılma Müracaat Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Mail Adresi
Gerçeğin Peşinde programının etken mail adresi hemen hemen yayınlanmamıştır.

Eğer canlı yayına telefon vasıtasıyla katılmak istiyorsanız, gösterim saatleri içinde arayınız.

Arama Terimleri: gerçeğin ardında yazışma detayları, gerçeğin ardında telefon no, gerçeğin ardında bağlantı tel, gerçeğin ardında canlı destek, gerçeğin ardında müşteri temsilcisi, gerçeğin ardında yakınma hattı, serap ezgü yazışma, serap ezgü telefonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ