Gerçeğin peşinde whatsapp ihbar telefon numarası

  • 24 Ocak 2018
  • 526 kez görüntülendi.
Gerçeğin peşinde whatsapp ihbar telefon numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Gerçeğin peşinde programını Serap Paksöz sunmaktadır. Program hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır.  Serap Paksöz çok uzun yıllardır insanların içinde kalmış gizli olayları açığa çıkartıp, kayıpları bulmaktadır. Bu programın formatı gizli kalan olayları ortaya çıkartıp, arananları bularak özlemleri bitirmektir. Program yayına başladığı ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile izlenirken birçok gizli kalmış olay ortaya çıkartılarak insanların yüreklerine su serpilmiştir.  Her insanın hayatında farklı olayları yaşanmaktadır. Bu olaylardan bazıları iyi olabileceği gibi bazı kötü olaylarda yaşanabilmektedir. Hiç kimse kötü olaylar ile karşı karşıya kalmak istemez. Fakat yaşanan olayların önüne geçilemeyeceği gibi gizli kalan durumlarda olabilir. İşte yardıma ihtiyaç duyulan, gizli kalmış ve açığa çıkmasını istediğiniz yaşadığınız olaylar için Gerçeğin Peşinde programına başvuru yapabilirsiniz.

GERÇEĞİN PEŞİNDE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kimse yalnız değildir, yalnız olanların ve yardıma ihtiyacı olanların yanında olan TV8 Ekranlarındaki Gerçeği Peşinde Programının iletişim bilgileri şunlardır.

  • İhbar No: 0 542 332 22 22
  • Canlı yayın numarası: 0 542 332 22 22

Yukarıda vermiş olduğumuz numaralardan ihbarda bulunabilir, canlı yayına konuk olabilir, whatsapp üzerinden ihbar yapabilir veya programa katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.  Program gündüz kuşağında yer almaktadır. Hafta içi her gün saat 17.00 da 2017 yılından itibaren yayınlanmaktadır. Bu program sayesinde ihtiyacı olan insanlara yardımcı olunup diğer kötü durumda olan insanlara umut kaynağı olunmaktadır. Program yayına başladığı ilk günden bu yana birçok gizemli ve gizli olayı yayınlamış ve bu konular hakkında birçok çözüme ulaşmıştır. Programda Avukat, Psikolog ve güvenlik güçleri tarafından yardım alınarak beraber bir çalışma yapılmaktadır. Kötü olaylar ile karşı karşıya olan herkes korkmadan bu programa başvurarak yardım alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tulin dedi ki:

    Serap Hanim,
    Kendisi 14-15 yasinda evlendirilip anne olmus, 7 cocuk dogurmus, gun yuzu gormemis insanlari milyonlarin onunde azarlayarak bir yere varamayiz. Icim acidi.( Van)

BİR YORUM YAZ