Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Eylül 2019
  • 296 kez görüntülendi.
Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Gezilog çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu kontakt numarasından (0216) 212 0 442 Gezilog.com ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Gezilog.com Müşteri Hizmetleri Numarası

2015 senesinde kurulan şirket, gezim, toplantı organizasyonları, seyahat turları, taşımacılık ve konaklama sektöründe faaliyetler gösteren gezilog.com 2016 senesinde kendini daha da geliştirerek kurumsal kimlik ve alt yapısını güncellemiştir.

Gezilog.com sizlere otel, tayyare bileti, otobüs bileti, geçirme şeklinde online sistemi ve çağrı merkezi vasıtasıyla süratli, kolay ve güvenilir rezarvasyon imkanını sizlere sunmaktadır. Tecrübeli çalışanları, hedef aldıkları müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı yardımıyla ihtiyacınız olan şeylerin tümüne kısa sürede yanıt vererek sizlere unutamayacağınız dinlence tecrübesi yaşatmak için hizmet etmeye hazırdırlar.

Yeni ve uyum içinde olan ekipleriyle, müşterilerin beklentilerine uygun, kalitesinden asla taviz vermeden ve istikrarlı bir halde çözümler sunup, karşılık vererek kıvanç sağlamaktadırlar. Müşteri memnuniyeti onlar için ön planda gelmektedir. Rezarvasyon verdiğiniz bölgeler için de, rezarvasyon takip edeni yapabilirsiniz. Rezarvasyon gününüz yaklaştığında size dönüş yapmış olup müşterilerini memnun etmeyi elde etmiştir.

Dinlence, tur, gezi etmek için tercih edebileceğiniz sayılı firmalardan önde gelen gezilog.com kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyetine ehemmiyet vermesi yardımıyla seyahat, gezi sektörü içinde en iyisi olmaya hak kazanmıştır. Derhal her şehirde konaklamanız için ayırtılmış lüks oteller, turlarda sizlere rehberlik yapabilecek kapasiteye erişmiş rehberler ile gezilerinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Antalya da 212, Muğla da 142 otel olmak suretiyle Türkiye genelinde toplam 600 e yakın otele haiz olan şirket, konakladığınız yerlerde odalara kahvaltı imkanıyla, gerek otel odası, gerek barıncak tipi evleriyle her insanın isteğine uygun rahat edebileceği şekilde hizmet sunan, benzeri olmayan seyahat keyfini yaşatan bu firmaya başvurmanızı tavsiye ederim. Bu kaliteyi başka yerde bulamayacak ve daha ilkin herhangi bir şirket ile çalıştıysanız derhal o firmayı bırakacaksınız.

Rezarvasyonunuz yada gittiğiniz geziyle ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda beğenmediğiniz bir durum olduğunda derhal firmanın müşteri hizmetlerini arayabilir ya da gezilog.com adresinden görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Değişen teknolojinin tüm imkanlarını çalışanları ve müşterileri için etkin kullanan, seyahat firmaları içinde adını en kaliteli firmalar arasına girdirmeyi başardıktan sonrasında, kendini geliştirmeye günden güne devam etmektedir.

Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0216) 212 0 442

Arama Terimleri: gezilog çağrı merkezi, gezilog kontakt, gezilog müşteri hizmetleri, gezilog telefon numarası, gezilog yakınma hattı, gezilog müşteri hizmetleri numarası, gezilog yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ