Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • 18 Eylül 2019
  • 309 kez görüntülendi.
Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
.wp-review-7130.review-wrapper{width:100%;float:left}
.wp-review-7130.review-wrapper, .wp-review-7130 .review-title, .wp-review-7130 .review-desc p{color:;}
.wp-review-7130 .review-links a{color:;}
.wp-review-7130 .review-links a:hover{color:;}
.wp-review-7130 .review-list li, .wp-review-7130.review-wrapper{background:;}
.wp-review-7130 .review-title, .wp-review-7130 .review-list li:nth-child(2n){background:;}
.wp-review-7130.review-wrapper, .wp-review-7130 .review-title, .wp-review-7130 .review-list li, .wp-review-7130 .review-list li:last-child, .wp-review-7130 .user-review-area{border-color:;}

Bu makalemizde Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma, Gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanma mevzuları hakkında data vereceğiz. Sizler de Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız makalemizi okumaya devam ederek mevzu hakkında data sahibi olabilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2001 senesinde kurulan Gittigidiyor senelerdir müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Eticaret’in öncü firmalarından biri haline gelen Gittigidiyor 2011 eBay’ın bünyesi altına girdikten sonrasında eticaret sektöründeki liderlerden biri haline gelmiştir. Kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlarla müşterileriyle ürünlerini buluşturan Gittigidiyor 18 milyondan fazla kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin en fazlaca tercih edilen eticaret markası haline gelmiştir. Gittigidiyor bireysel satıcıların ve işletmelerin sanal mağaza açmasına olanak sağlayarak eticaret alanında büyük adımlar atılmasına katkı elde etmiştir. 184’ten fazla çalışan ile 52 milyondan fazla ürün satışı meydana getiren Gittigidiyor her geçen gün marka kıymetini arttırarak Türkiye’nin en büyük pazarlarından biri haline gelmektedir.

Gittigidiyor mağazalarında giyimden kozmetiğe, ev, ofis ve bahçe malzemelerinden elektroniğe, hobi ve eğlence ürünlerinden otomobil ve motosiklete, spor ürünlerinden süpermarket ürünlerine kadar bir fazlaca kategoride binlerce ürüne ulaşabilirsiniz. Satış sonrası destek mevzusunda da kendini her geçen gün geliştiren Gittigidiyor müşteri hizmetleri sorunlarınızla ilgilenerek en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çaba göstermektedir.

Gittigidiyor sıfır risk sistemi ile hem satıcıları hem de alıcıları korumaktadır. Sıfır risk sisteminde satıcı ürün satışını yaptıktan sonrasında alıcı onayının arkasından ilk iş günü içinde parayı hesabında görmektedir. Bu sayede satış sonrası parasını günlerce beklemek zorunda kalmamaktadır. Sıfır risk sisteminde alıcıyı sakınan madde ise; alıcı ürün alımından sonrasında ürünün kargoya verilmesine müteakip 3 gün içinde ürünü iade edebilme ya da onaylama hakkına haizdir. Ürün onayına kadar para Gittigidiyor havuzunda beklemektedir. Alıcı onayı verdikten sonrasında Gittigidiyor ilk iş günü içinde parayı satıcının hesabına aktarmaktadır.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 3229

Gittigidiyor İletişim Formu
link

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma İşlemi Iyi mi Yapılır?

Gittigidiyor müşteri hizmetlerine sabah 08:00 akşam 17:00 içinde ulaşabilirsiniz. Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma için ilk olarak Gittigidiyor’a üye girişi yapmanız gerekmektedir. Peşinden bu linki tıklayarak “Bizi Arayın” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza 4 haneli Gittigidiyor VIP kodu gelecektir. Peşinden 0850 252 3229 numaralı Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarasını arayarak 4 haneli VIP kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu işlemin arkasından Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi gerçekleşecektir. VIP kodunun geçerlilik süresi 15 dakikadır ve yalnız mesai saatleri içinde alınabilmektedir.

Arama Terimleri: gittigidiyor müşteri hizmetleri, gittigidiyor çağrı merkezi, gittigidiyor müşteri temsilcisi, gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma, gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanma, gittigidiyor çağrı merkezine direk bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ