Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Haziran 2019
  • 423 kez görüntülendi.
Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Global Kargo

Kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar içinde yer verilmiştir. Şirket web üstünden sunmuş olduğu hizmetleri yardımıyla kargo takip edeni ve pek oldukça değişik işlemin daha kısa süre içinden yapılmasını sağlamaktadır. Kurumsal kargo, internasyonal kargo taşımacılığı ve kargo hizmeti veren şirket yurtiçi ve yurtdışı hizmet seçeneği ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. İnternet üstünden verilen hizmetler bilhassa müşteriler açısından daha süratli ve kaliteli işlem yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Yurtdışına meydana getirilen kargo gönderimleri yardımıyla süratli ve güvenli işlem yapılması sağlanmaktadır. Uzun senelerdir bu alanda hizmet vermeye devam eden şirket kurumsal hizmet sunmaktadır. Fazlaca sayıda değişik hizmet seçeneği talep edilen her hizmetin ustalaşmış şekilde karşılanmasına destek olmaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Müşteri hizmetleri sistemi ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Kargo gönderimlerini talep etmek isteyenler firmanın sitesi üstünden yapacakları işlemler yardımıyla kısa sürede istedikleri işlemleri kolayca yapabilirler. Taşımacılık ve kurumsal kargo hizmetleri üstüne çalışmalarını devam ettiren şirket kafi kapasitesi ile her talebi en kısa süre içinde karşılamaktadır.

Bilhassa kargo gönderimlerinin daha güvenli şekilde yapılması adına kurumsal hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetleri üstünden hizmet almak istenildiği her durumda kontakt detayları üstünden kolayca ulaşım sağlanabilir.

Süratli Kurye Hizmeti

Bilhassa daha kısa süre içinde gönderim yapmak isteyenler için süratli kurye hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı meydana getirilen gönderimler verilen süreler içinde teslim edilmektedir. Şirket kurumsal emek harcamaları ile müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Online ortamda meydana getirilen işlemler yardımıyla bilhassa kullanıcılar açısından dört gözle beklenen her türlü mevzuda detaylı informasyon edilmesi sağlanmaktadır. Kargo tutarları mevzusunda informasyon almak isteyenler yapacakları işlemler sonucunda firmanın sunmuş olduğu en uygun fiyat seçenekleri üstünden gönderim imkanı elde edebilirler.

Depolama Hizmeti

Lüzumlu olması durumunda bilhassa depolama hizmeti ile ürünlerin güvenli bir halde saklanmasına olanak sağlamaktadır. Bundan dolayı yapılacak olan çalışmalarda firmanın sonmuş olduğu hizmet seçenekleri içinde yer edinen depolama hizmetinden yararlanılarak lüzumlu olan süre süresince depolama işlemi yapılabilir. Güvenli ortamlarda meydana getirilen depolama işlemleri herhangi bir mesele yaşamadan ürünlerin saklanmasını sağlar.

Toplu Dağıtım

Şirket toplu dağıtım hizmeti sunmaktadır. Bu sayede bilhassa gereksinim duyulduğu her durumda toplu olarak yapılacak dağıtım işlemleri mevzusunda ustalaşmış yardım alınması sağlanmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile meydana getirilen emek harcamalar yardımıyla gereksinim duyduğu her durumda daha kısa süre içinde geri dönüş elde edilebilir. Broşür, mecmua ve pek oldukça değişik seçenek üstünden yapılacak olan toplu dağıtımlar için ustalaşmış şekilde emek harcama yapılmaktadır.

Global Kargo’nun genel müdürlüğünün telefon numarası, faks, adres ve mail bilgileriyle; müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Global Kargo ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları giderebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Global Kargo ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Global Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası
0 212 655 67 66

Global Kargo Genel Müdürlük Faks Numarası
0 212 655 68 05

Global Kargo Genel Müdürlük Mail Adresi
info@igc.com.tr

Global Kargo Adres
Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:17/A Güneşli İstanbul

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 03 92

Global Kargo Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
musterihizmetleri@igc.com.tr

Arama Terimleri: global kargo çağrı merkezi, global kargo kontakt, global kargo müşteri hizmetleri, global kargo telefon numarası, global kargo yakınma hattı, global kargo genel müdürlük, global kargo şikayetvar, global kargo bağlantı tel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ