Gmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 29 Eylül 2019
  • 371 kez görüntülendi.
Gmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gmail, Google bünyesinde 2004 senesinde kurulmuştur. Reklam destekli bir platform olan Gmail, kullanıcılarına parasız e-posta servisi sunmaktadır. Gmail’in dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Android platformunda herhangi bir uygulamayı indirebilmek için yada herhangi bir Google ürünü kullanabilmek için Google kimliğiniz olması gerekmektedir. Bu kimlik için ise Google Gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Bu sayede Gmail’i kullanan kullananların %70’i mobil platformda Gmail’i kullanmaktadır.

Üstün koruma hizmetleri, 30 TB’a kadar depolama kapasitesi, e-posta filtresi, anında mesajlaşabilme, mobil ve toplumsal ağ entagrasyonu ile kullanıcılarına her geçen gün daha kolay hizmet vermekte, verdiği hizmetin standardını arttırmaktadır.

Gmail’in bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vereceğimiz Gmail Yardım Merkezi bağlantısı vasıtasıyla destek almak istediğiniz mevzuyu bulabilir, destek forumundan size uygun probleminin yanıtını kolayca bulabilirsiniz.

Gmail Yardım Merkezi

Arama Terimleri: gmail yazışma detayları, gmail telefon no, gmail bağlantı tel, gmail canlı destek, gmail müşteri temsilcisi, gmail yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ