Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 29 Ağustos 2019
  • 625 kez görüntülendi.
Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Göknet çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. Bu yazışma numarasından Göknet ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Göknet Müşteri Hizmetleri Numarası

2014 Senesinde Türkiye Telekominikasyon sektörüne alternatif hizmet olarak bireylerin ve kurumların hizmet farklılığı istekleri doğrultusunda makul fiyatlara kaliteli bir hizmet sağlamak amaçlı kurulmuş İnternet Servis Sağlayıcı operatördür.

Hizmet sunmuş olduğu lokasyonlarda Bayi portföyleri , geniş Teknik servis ağı ve destek hizmetleri ,Şirket muhteviyatında Çağrı Merkezi hizmetleri sunan , sunmuş olduğu hizmetler ile kullanıcı ve hizmet isteklerini en süratli ve kaliteli halde sunmak ve geliştirmek en mühim hedef ölçütleridir.

Hizmetimiz ülke genelinde çeşitli noktalarda, yüksek hızda web erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Iletişim Kanunu ve ilgili yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelere etkinlik gösteren elektronik komünikasyon işletmecisidir.

İleri seviyedeki teknoloji ve gelişen Telekomünikasyon sektöründe önder bir şirket olarak abonelere ve hizmet isteklerine süratli dönüş elde eden, hizmet odaklı, yenilikçi, genç ve hareketli ekipleriyle devamlı çözüm odaklı, şirket muhteviyatında abone odaklı makul fiyatlı kampanyalar, yüksek hız seviyelerinde erişim, hizmet lokasyonlarında parasız yöntem servis hizmeti, çağrı merkezi benzer biçimde sektörel birçok hizmeti talepler doğrultusunda abonelerine sunan yenilikçi bir şirket olarak sektörde isminden söz ettiren ve önceliği hizmet odağı olan İnternet Servis Sağlayıcı bir kuruluştur.

Kalite standartlarından taviz vermeden yaptıkları çalışmalardan dolayı de kazanç elde eden şirket, alanında uzman ekibiyle çalışmasına devam etmektedir. Kalitesinden taviz vermeden yaptıkları emekler yardımıyla siz değerli üyelerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. Öteki firmalar içinde adını en üst listelere yerleştiren Göknet değişen teknolojinin gelişen yüzüne uyum sağlayarak müşterilerini arttırmaya devam etmektedir. Kaliteli emekleri ve müşteri odaklı hizmetleriyle kendini geliştiren Göknet zaman içinde en iyi şirket olacaktır.

İstediğiniz kurulum gerçekleşmediği takdirde itiraz hakkınız yada geri geri verme hakkınız bulunmaktadır. Online erişim hattı ve müşteri hizmetleri yardımıyla anında ulaşabilirsiniz.

Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 8 460

Göknet Telefon Numarası
0800 314 00 13

Göknet Faks Numarası
+90 312 474 05 70

Göknet Adres
Y.Öveçler Mahallesi – Cevizlidere Caddesi – No:7/A
Çankaya – ANKARA – Türkiye

Arama Terimleri: göknet çağrı merkezi, göknet yazışma, göknet müşteri hizmetleri, göknet telefon numarası, göknet yakınma hattı, göknet müşteri hizmetleri numarası, göknet yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ