Gold Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 14 Eylül 2019
  • 245 kez görüntülendi.
Gold Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gold Bilgisayar., 1991 senesinde Kadıköy’de kurulan teknoloji marketidir. Şuanda Türkiye genelinde 50’yi aşkın mağazası ve 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Bilgisayar, telefon, tv, oyun, beyaz eşya, saat, ev aletleri, kişisel bakım aletleri, spor, aksesuar şeklinde onlarca kategoride binlerce ürün yelpazesiyle müşterilerine en teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. İlk hipermarket mağazasını Bahçelievler’de açmıştır.

Gold Bilgisayar’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle satış öncesinde ve ödeme aşamasında yaşadığınız sorunları, satış sonrasında yaşadığınız problemler ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtını alabilirsiniz. Ek olarak web sitelerinde bulunan kontakt formu vesilesiyle görüş, tavsiye, talep, soru ve şikayetlerinizi Gold Bilgisayar’a kolayca iletebilirsiniz.

Gold Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 554 75 75

Gold Bilgisayar İletişim Formu

Arama Terimleri: gold bilgisayar kontakt detayları, gold bilgisayar telefon no, gold bilgisayar bağlantı tel, gold bilgisayar canlı destek, gold bilgisayar müşteri temsilcisi, gold bilgisayar yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ