Goldmaster Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis Telefon Numarası

  • 08 Nisan 2019
  • 627 kez görüntülendi.
Goldmaster Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Goldmaster markası, vatanımızda kurulmuş olan ve 40 yıldan fazla bir süredir elektronik sektöründe birçok ürün çeşidiyle hizmet veren markadır. Dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerle beraber ar-ge faaliyetlerini inceleyip bu doğrultuda kaliteli ürünleri en uygun fiyatla Türkiye piyasasına sunmayı hedefleyen şirket fazlaca geniş bir ürün yelpazesine haizdir.

Türkiye’nin elektrikli ev aletleri mevzusundaki ilk yerli firmalarından kabul edilen Goldmaster elektronik ürün bazında Türkiye’de en mühim pazar payına haiz firmalardandır. 2010 yılından sonrasında ise minik elektrikli ev aletlerini de ürünleri arasına ilave ederek daha fazlaca çeşitle beraber tüketicilere hizmet vermeye adım atmıştır. Türkiye’nin en yaygın servis ağlarından birine haiz olan Goldmaster’in 2018 yılı itibariyle 700’den fazla servis noktası vardır. Elektronik ürünler için servis ağının önemini göz önünde bulundurursak, Goldmaster’ın bu açıdan ülkemizin en mühim elektronik ürün üreticilerinden biri bulunduğunu söyleyebiliriz. Yalnızca vatanımızda değil, satış yapmış olduğu öteki ülkelerde de önder konuma yükselip ülkemizin mühim elektornik firmalarından biri olma hüviyetini devam ettirmekte Goldmaster’ın misyonları içinde yer alır.

Yaygın servis ağının yanı sıra 4000’den fazla satış noktasıyla da ön plana çıkan şirket, otomobil ses ve görüntü sistemleri, cep telefonu, ev beyaz perde sistemleri, minik elektrikli ev aletleri, led aydınlatma ürünleri, güvenlik sistemleri, dijital uydu sistemleri ve uydu yan takıları ile beraber bilgisayar çevre birimleri üretimi de yapmaktadır. Toplamda 30 bin m2 kapalı alana haiz olan Goldmaster genel merkezi firmanın etkinlik gösterdiği 9 sektöre yönelik destek sunarken üretim, teknik servis, sevkiyat ve depolama şeklinde departmanlara da ev sahipliği yapmaktadır. Birçok değişik ürünü bünyesinde bulundurması sebebiyle, Goldmaster’dan ürün satın alan insanların firmayla ilgili kontakt gereksinimleri oluşabilir. Goldmaster ile ilgili tüm şikayetleriniz, önerileriniz, görüşleriniz için aşağıdaki numaralardan firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Goldmaster Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası:

0212 875 34 34

 

Goldmaster Teknik Servis İletişim Numarası:

0212 540 05 50

 

Goldmaster Fax Numarası:

0212 470 94 94

 

Goldmaster Genel Merkezi Adresi:

Bakır ve Prinççiler Endüstri Sitesi Menekşe cad. No 2 Beylikdüzü İstanbul 34400

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ