Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 13 Haziran 2019
  • 452 kez görüntülendi.
Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Gönder Gitsin, 24 Haziran 2017 tarihinden bu yana tv severlerle buluşan bir yarışma programıdır. FOX TV ekranlarında gösterilen yarışma programının sunuculuğunu Timur Acar yapmaktadır. Gönder Gitsin programı her cumartesi saat 20.00’da ekranlarda olmaktadır.

Yarışmanın genel mantığı şöyledir; yarışmacılara belirli sorular sorulmaktadır, bu sorulara 4 tane resimli şık verilmektedir. Verilen 3 şık sorulan suali doğrular derecede doğru şık, öteki 1 şık ise alakasız ve yanlış bir şıktır. Yarışmacıdan yanlış şıkkı bulunması istenir. Yarışmanın birincisine büyük ödül olarak 150.000 TL verilmektedir.

Programın, Gönder Gitsin yarışması WhatsApp yazışma numarası yada Gönder Gitsin yarışması yazışma numarası şeklinde herhangi bir telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan müracaat formu bağlantısı vesilesiyle yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya ilişkin bir telefon numarası yada WhatsApp hattı yayınlanırsa bu sayfadan paylaşılacaktır.

Gönder Gitsin Başvuru Formu

Arama Terimleri: gönder gitsin yazışma detayları, gönder gitsin telefon no, gönder gitsin bağlantı tel, gönder gitsin canlı destek, gönder gitsin müşteri temsilcisi, gönder gitsin yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ