Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

  • 19 Eylül 2019
  • 581 kez görüntülendi.
Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
.wp-review-6268.review-wrapper{width:100%;float:left}
.wp-review-6268.review-wrapper, .wp-review-6268 .review-title, .wp-review-6268 .review-desc p{color:;}
.wp-review-6268 .review-links a{color:;}
.wp-review-6268 .review-links a:hover{color:;}
.wp-review-6268 .review-list li, .wp-review-6268.review-wrapper{background:;}
.wp-review-6268 .review-title, .wp-review-6268 .review-list li:nth-child(2n){background:;}
.wp-review-6268.review-wrapper, .wp-review-6268 .review-title, .wp-review-6268 .review-list li, .wp-review-6268 .review-list li:last-child, .wp-review-6268 .user-review-area{border-color:;}

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

Bu makalemizde size Google Müşteri Hizmetleri, Google Telefon Numarası, Google Türkiye Şubesi şeklinde mevzularda ve Google ile yaşamış olduğunuz birçok problemi iyi mi giderebileceğiniz hakkında data vereceğiz.

Google 1998 senesinde Stanford’da okuyan Sergey ve Lawrence adındaki iki talebe tarafınca kuruldu. İlk kurulduğu zamanlar kim bilir asla kimse Google’nin bu denli kendini geliştirerek Dünya’nın en iyi markalarından biri haline dönüşeceğini tahmin edemezdi. Fakat Google geliştirmiş olduğu algoritma ve üstün suni zekâ yardımıyla neredeyse bir insanmış şeklinde tepkime verebilmektedir. Günümüzde dünyanın 1 numaralı arama motoru konumunda olan Google kullanıcılarına arama motoru hizmetinin haricinde birçok alanda da hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları şunlardır:

Gmail

Google’nin sunmuş olduğu Gmail hizmeti yardımıyla kullanıcılar e-mail hesabı oluşturabilmekte ve öteki elektronik posta kullanıcılarıyla iletişime geçebilmektedir. Gmail bildiri gönderimiyle beraber ufak boyutlu dosya gönderimine de olanak sağlamaktadır. Daha büyük boyutlu dosya gönderimi için kullanıcılara Google Drive hizmetini sunmaktadır.

Gmail ile ilgili sıkça sorulan sorunları ve çözümleri ele alalım.

Gmail Hesap Kurtarma

Birçok kullanıcı değişik sebeplerle Gmail hesaplarına ulaşımda problem yaşayabilmektedir. Bunlardan bazıları; Gmail şifresinin unutulması, Gmail e-posta adresinin unutulması, Google hesabınızın başka biri tarafınca kullanıldığının düşünülmesidir.

Google Hesap Kurtarma

Eğer Google hesabınızı kısa bir süre ilkin sildiyseniz ve hesabınızı geri kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak lüzumlu adımları izlemeniz gerekmektedir. Google hesabınızı silmeye aldıktan sonrasında belirli bir süre geçtiyse Google hesabınızı kurtarsanız bile hesabınızdaki verileri kurtaramayabilirsiniz. Ondan dolayı Google hesabınızı silmeden ilkin iyice düşünüp öyleki silme işlemini başlatınız.

Google hesap kurtarma linkine tıkladıktan sonrasında hesabın size ilişik bulunduğunun belirlenebilmesi için Google tarafınca size güvenlik soruları sorulacaktır. Hesabınızı kurtarabilmek için sorulara eksiksiz ve doğru bir halde yanıt vermeniz gerekmektedir. Hesabınızı kurtardıktan sonrasında karmaşık ve kuvvetli bir yeni gizyazı ilave ederek hesabınızı güvene alabilirsiniz.

Google Hesabım Çalındı

Eğer Google hesabınızın çalındığını yada başka biri tarafınca kullanıldığını düşünüyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek hesabınızı kurtarabilir ve güvene alabilirsiniz.

  • Eğer Google hesabınızı açamıyorsanız hesap kurtarma sayfası ile hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz.
  • Bu linki birisi kurtarma epostanızı ya da telefon numaranızı değiştirdiyse, biri hesabınızı sildiyse ve değişik sebeplerden dolayı hesabınıza giriş yapamıyorsanız kullanabilirsiniz.
  • Hesabınızı kurtardıktan sonrasında hesap kurtarma mail adresinizi ve telefon numaranızı düzenleyiniz.
  • Hesabınızın yeniden çalınmasını engelleyebilmek için kuvvetli ve karmaşık bir gizyazı oluşturunuz.
  • Tanımadığınız kişilerle hesap bilgilerinizi paylaşmayınız.
  • Tanımadığınız kişilerden gelen maillerdeki bağlantılara tıklamayınız.

Google Gmail Şifremi Unuttum

Kullananların en sık yaşamış olduğu sorunlardan biri de Google ve Gmail şifrelerinin unutulması. Şifrenizi unutabilme olasılığına karşın daima kurtarma hesaplarını Google hesabınıza ekleyiniz. İkincil bir e-posta adresinizi ve güncel kullandığınız telefon numaranızı Google ile ilişkilendirin. Eğer Google şifrenizi unuttuysanız Google Şifre Kurtarma linkine tıklayarak lüzumlu güvenlik sorularını cevaplayarak yeni şifrenizi tanımlayabilirsiniz.

Google Kullanıcı Adımı Unuttum

Eğer kullanıcı adınızı unuttuysanız ve hesabınıza ikincil bir mail adresinizi ya da telefon numaranızı kaydettiyseniz kullanıcı hesabınıza Google Kullanıcı Adı Kurtarma linkiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gmail Hesabım Kapatıldı Iyi mi Geri Açabilirim

Google ile sık yaşanmış olan sorunlardan bir diğeri de Gmail hesabının kapatılmasıdır. Google kullanıcılara hesap açıldığı süre hesap sözleşmesinde hesabın kapatılmasına sebep olabilecek yapılmaması ihtiyaç duyulan mevzular hakkında data verir. Kullanıcılar bu kurallara uymadıkları süre Gmail hesabının dönem dışı bırakılması cezasıyla karşı karşıya bırakılırlar. Sizler de bu sorunla karşılaştıysanız ve cezanın yanlış bulunduğunu düşünüyorsanız Google Hesap Kurtarma Formu ile hesabınızı geri almayı deneyebilirsiniz. Formu eksiksiz ve doğru bir halde doldurmanız hesabınızın geri kurtarılabilmesi için önemlidir. Formu doldurup gönderdikten sonrasında Google çoğu zaman 2 iş günü içinde geri dönüş sağlamaktadır.

Google, Gmail ve Google hesabı için telefonla hizmet vermemektedir. Google hesabınızı kurtaracağını ifade eden kişiler ile Google’nin herhangi bir ortaklaşa iş bulunmamaktadır. Bundan dolayı Google hesabınızı buradaki belirtilen yöntemlerle kurtarmaya çalışınız.

Arama Terimleri: google müşteri hizmetleri, google türkiye ofisi, google hesap kurtarma, gmail hesap kurtarma, google hesabım çalındı, google şifremi unuttum, gmail şifremi unuttum, google kullanıcı adımı unuttum, gmail hesabım kapatıldı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ