Goon Bebek Bezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

  • 12 Nisan 2019
  • 594 kez görüntülendi.
Goon Bebek Bezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Söyleniş olarak GOON desekte aslolan yazımı GOO.N olan ve ülkemize yeni giriş yapmış olan bu şirket, Japoya’nın en meşhur peçete, kağıt ve bebek bezi üreticilerinden olan Daio Paper Corp. firmasının ürettiği markalardan biridir. Hijyenik ürünlerle beraber kağıt ürünleri üreten firmalar içinde da dünyanın en büyük 10 şirketi içinde kendine yer edinen Daio Paper Corp. 1943 yılından beri müşterilerine hizmet veren köklü bir Japon firmasıdır.

Bilhassa son dönemlerde TV ‘de çıkan reklamları ile merak uyandıran meşhur bebek bezi markası GOON devletimizde her ne kadar yeni tanınıyor olsa da dünya genelinde oldukça popüler bir marka. Merkez ofisi Japonya’nın başkenti olan Tokyo’da bulunan GOON ‘un üretici şirketi olan Daio Paper Corp. ‘un, Tokyo ‘nun yanı sıra Osaka, Fukuoka ve Nagoya kentlerinde de yönetim merkezleri bulunuyor. Japonya haricinde ise ABD Birleşik Devletileri’nin Oregon eyaleti ile beraber Hawaii eyaletinde, bununla beraber da Cenup ABD ülkelerinden Şilide yönetim merkezleri bulunuyor. Bu yönetim merkezleri ile beraber toplam 20 den fazla ülkede ürünleri satılıyor.

Toplamda 20 binden fazla kağıt ürünüyle beraber, ıslak havlu ve çocuk bezi de üreten Daio şirketi, Türkiye’de de GOON bebek bezleri ile faliyet göstermeye başladı. Misyon olarak insanlara iyi ürünler sunmayı amaç edinen şirket, faaliyette olduğu ülke sayısını arttırmayı amaçlıyor. GOON bebek bezleri tüketicilerin yakından tanımış olduğu bir marka olan Dalin markasının sahibi konumunda olan Kopaş Kozmetik güvencesiyle Türkiye’de faaliyetlerine başlamış bulunuyor. Ülkemize süratli bir giriş icra eden firmayla ilgili merak ettikleri, düşünceleri, şikayetleri, görüşleri ya da önerileri bulunan hepimiz için detaylı yazışma bilgilerini aktaralım.

 

GOON bebek bezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0212 279 03 30

GOON Bebek Bezi Genel Merkez Adresi

Esentepe Mh. Büyükdere Cd. No. 201 Levent Şişli İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ