Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 12 Haziran 2019
  • 322 kez görüntülendi.
Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

 

 

 

Gözüm Sende programı, 2017 yılından bu yana Atv ekranlarında gösterilen bir tv programıdır. İlk televizyonda yayınlandığı günden bu yana gündemden düşmeyen, kısa süre içinde Türk tv severlerin gözde programlarından biri haline gelmiştir. Programın genel amacı evliliktir.

Programda bir damat talibi, program süresince yüzü görünmeyen sadece günllük yaşamında bir günlüğüne konul olduğu 4 gelin talibi içinden bir seçim yapmış olacaktır. Damat adayının yanında anası de bulunmakta, gelin adaylarına yorumlar yapmaktadır. Final gecesi ulaştığında ise 4 aday da karşısına gelmekte, ilk etapta iki gelin adayını eleyip son kalan iki gelin adayından da aklına yatanı anlatmaktadır.

 

Programın, Gözüm Sende programı WhatsApp yazışma numarası yada Gözüm Sende programı yazışma numarası benzer biçimde herhangi bir telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan müracaat formu bağlantısı vasıtasıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya ilişkin bir telefon numarası yada WhatsApp hattı yayınlanırsa bu sayfadan paylaşılacaktır.

Gözüm Sende Başvuru Formu

Arama Terimleri: gözüm sende yazışma detayları, gözüm sende telefon no, gözüm sende bağlantı tel, gözüm sende canlı destek, gözüm sende müşteri temsilcisi, gözüm sende yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ