Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 06 Nisan 2019
  • 392 kez görüntülendi.
Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Gratis markası, süratli bir halde büyüyerek şu anda Türkiye’nin en büyük kozmetik mağaza zinciri haline gelmiş markadır. Sektörde pek fazlaca rakibi olmasına rağmen, izlediği ucuz fiyat politikası ve sık sık yapmış olduğu kampanyalarla bilhassa ülkemizdeki bayanların en fazlaca tercih etmiş olduğu firmalardandır.

Her ne kadar adı sebebiyle yabancı bir firmanın Türkiye’de oluşturulan şubeleri benzer biçimde görünse de, Gratis yerli bir firmadır. Kurucusu ise ülkemizin meşhur iş insanlarından birisi olan Demir Sabancı’dır. Açılalı hemen hemen 10 yıl bile olmayan şirket, izlediği politikalar sebebiyle 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin en büyük kozmetik ürünler satan mağazası konumunda. Kendi ürettikleri ürünlerin yanı sıra, birçok değişik markanın kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini satarken, hem de fiyatlarını da her alım gücünden tüketiciye yönelik olarak sunuyor. Kendisinden fazlaca daha ilkin açılmış kozmetik zincirleri olmasına rağmen, fiyatlarının seviyesini onlara bakılırsa uygun tutması yardımıyla 2009 senesinde ilk mağazasını açmasına karşın bugün önder konumda. Günümüzde 500 ‘den fazla mağazayla vatanımızda hizmet veren şirket, bu alanda da rakiplerine bakılırsa önde.

Türkiye’de nerede ise her avmsinde bir şubesi bulunan şirket, hem yerli ürünleri hem de yurtdışından ithal edilen ürünleri müşterilerle bir araya getiriyor. Parfüm, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, banyo ürünleri benzer biçimde fazlaca geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Mağazanın bu denli popüler olmasının sebeplerinden biri de, tutarları ucuz olmasına karşın nerede ise her ay yapmış olduğu fazladan indirimler. Bu indirimler ile beraber şirket, satış sayıları mevzusunda rakiplerine fark atmış durumda. Bugün öteki kozmetik mağazalarının şube açmadğı birçok şehirde bulunması da Gratis‘i popüler meydana getiren öteki etkenlerden. Bu denli popüler olan Gratis mağazalarıyla ilgili daha detaylı bilgiler, sorular, görüşler, şikayetler yada önerileriniz için sizlere detaylı şekilde yazışma numaralarını aktaralım.

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

0850 210 6 900

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ