Greyder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi

  • 06 Nisan 2019
  • 341 kez görüntülendi.
Greyder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1956 senesinde, Çorum ilinin İskilip ilçesinde kurulan Greyder markasının yaratıcısı, İsmail Kavlu’dur. İsmail Kavlu tarafınca kurulan bu işletmedir. 60 aşkın bir süre zarfında bu alanda başarıya ulaşmış bir hikâye çizen Greyder, en oldukca tercih edilen ayakkabı markalarından bir tanesidir. Bilhassa botlarının ünlerini belirtmemize gerek kalmamıştır. Başarı göstermiş Türk iş adamlarından olan, Mustafa ve Süreyya Kavlu tarafınca bir marka haline getirilen ve başta ülkemiz olmak suretiyle, tüm dünyada rekabet eden bir güce haiz olan bir markadır. Bay ve hanımefendi ayakkabıdan adam cüzdanına, hanımefendi cüzdanından hanımefendi çantasına kadar birçok ürün çeşidine kadar gereksinim sahiplerinin karşısına çıkan Greyder, tüketicilere sunulan kaliteli ürünler olarak bilinmektedir. Ürünlerinin bu kadar kaliteli olup, bütçe mevzusunda ise müşterilerin bütçesini sıkıntıya sokmayan Greyder, müşteri portföyü olarak oldukça güçlüdür. Her yaş kesimine ayakkabı üretebilen marka, tasarım mevzusunda da oldukça çeşitlidir. Hem tasarımı hem de kalitesi ile kullananların beğenisini kazanmış olan yerdüzler, şuanda en oldukca tercih edilen ayakkabı markalarından bir tanesidir.

Greyder ürünlerinde itimat, dayanıklılık ve sağlamlık ön planda tutulan hedefler içinde yer verilmiştir. Geniş ürün yelpazesi içinde yer edinen tüm modellerde aynı ilkeler benimsenmekte ve başarıya ulaşmış, bununla beraber tanınmış ve en fazla tercih edilen marka olma konumunda güvenilir adımlar ile ilerlenmektedir. Avrupa Birliği, Şimal Afrika, Türkiye Cumhuriyetleri, Rusya, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’ya ihracat gerçekleştiren Greyder, ülkemiz tüketicilerine de devamlı kaliteyi sunmayı hedeflemiş seçkin bir işletmedir.

Greyder ayakkabılarında yaşamış olduğunuz her türlü sorun ve problemi Greyder müşteri hizmetleri ya da Greyder çağrı merkezi hizmetini arayarak sorununuzu ve şikâyetinizi belirtebilirsiniz.  Greyder yazışma bilgisi ile Greyder telefon numarası 0 (850) 744 07 77’ye ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ