Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

  • 17 Haziran 2019
  • 227 kez görüntülendi.
Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Güle Güle Oturun, Tv8’de gösterilen Selim Yuhay’ın sunmuş olduğu dekorasyon programıdır. 2012 yılından 2015 yılına kadar Kanal D’de Evim Şahane programının yayından kaldırılmasından sonrasında 2016 yılının Eylül ayından bu yana Güle Güle Oturun programı Tv8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Sabah kuşağının sevilen programlarından önde gelen Güle Güle Oturun, hafta içi her gün 13.00 ile 15.00 saatleri içinde izleyenleriyle buluşmaktadır. Programda gerekseme sahiplerinin evleri yenileniyor, dekorasyon mevzusunda kararsız kalan aile ve kişilerin evlerinin bir kısmı yada tümü tekrardan dekore edilip birkaç gün içinde teslim ediliyor. Evim Şahane formatında olan programa ilgi oldukça büyük.

Güle Güle Oturun programına katılımlar biçim vesilesiyle yapılmaktadır.

Şu demek oluyor ki Güle Güle Oturun programının bir telefon numarası ve Whatsapp telefon numarası şimdilik maalesef bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan bağlantı vesilesiyle katılım formuna ulaşabilir, istenen detayları doldurduktan sonrasında programa müracaat yapabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Programı Başvuru Formu

Arama Terimleri: hoşçakal oturun yazışma detayları, hoşçakal oturun telefon no, hoşçakal oturun bağlantı tel, hoşçakal oturun canlı destek, hoşçakal oturun müşteri temsilcisi, hoşçakal oturun yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ