Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 16 Haziran 2019
  • 33 kez görüntülendi.
Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Halk TV doğrusu Halk Haber TV, Deniz Baykal’ın öncülüğünde 2005 senesinde Ankara’da kurulmuş bir tv kanalıdır. Kanal, Digiturk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox platformlarında seyredilebilmektedir. Genel olarak haber kanalı olduğundan her an ve her saat başı güncel olarak haber yayınları yapılmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçü görüşünü benimseyen bir kanaldır.

Kanalda gösterilen programlar genel olarak şöyledir; Çözümleme, Iktisat Gündemi, Iktisat Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sıhhat, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Vakit, Politika Rüzgarı, Sol Şerit, Dönemin Ruhu. Ek olarak Halk TV’nin Halk Radyo ve Halk TV Euro şeklinde yan gösterim araçları da vardır.

Halk TV’nin 0312’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla haber suç duyurusunda bulunabilir; soru, talep, tavsiye, yakınma ve görüşlerinizi Halk TV’ye kolayca bildirebilirsiniz.

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 236 64 25

Arama Terimleri: halk tv yazışma detayları, halk tv telefon no, halk tv bağlantı tel, halk tv canlı destek, halk tv müşteri temsilcisi, halk tv yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ