Havabüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Temmuz 2019
  • 19 kez görüntülendi.
Havabüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Havabüs, 2011 senesinde kurulmuş bir ulaşım firmasıdır. Havabüs, yolculara havaalanı ve İstanbul içine karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı ve Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı’na hizmet vermektedir. Bölme, Kadıköy, Yenisahra, Yenikapı İDO şeklinde noktalara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Havabüs’te bilet tutarları 12 TL’dir. Yolcuların Havabüs seferlerinden 5 dakika ilkin durakta olması istenir. Havabüs’ün genel politikası yolcu memnuniyeti ve konforudur. Bu politikayla beraber her geçen gün kendini geliştirmekte, yolcularına daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Havabüs’ün 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla Havabüs seferleri hakkında detaylı informasyon sahibi olabilir, hizmet noktaları ve fiyatlar hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca Havabüs’e bildirebilirsiniz.

Havabüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 26 56

Arama Terimleri: havabüs yazışma detayları, havabüs telefon no, havabüs bağlantı tel, havabüs canlı destek, havabüs müşteri temsilcisi, havabüs yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ