Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 10 Haziran 2019
  • 47 kez görüntülendi.
Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Hayatta Her Şey Var programı, Beyaz TV ekranlarında, sabah kuşağında canlı olarak gösterilen bir tv programıdır. Hayatta Her Şey Var programının sunuculuğunu uzman Astrolog Nuray Sayarı, meşhur psikolog Dr. Zafer Akıncı, Selin Karacehennem yapmaktadır. Program haftaiçi her gün saat 11.00’da canlı olarak izleyenleriyle buluşmaktadır.

Hayatta Her Şey Var programında yaşamın her alanından, işinde uzman kişiler konuk olarak programa katılmakta; hayatınıza yön verecek, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak, özel dini bilgiler ve daha onlarca içerikle tüm Türkiye’yi bilgilendiriyor; bilgilendirirken de eğlendiriyor.

Hayatta Her Şey Var programının 0212’li olmak suretiyle 2 ayrı çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vesilesiyle Hayatta Her Şey Var canlı yayınına katılabilir, konuklara sorularınızı iletebilir, program ile irtibata geçebilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var Canlı Gösterim İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Hayatta Her Şey Var Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Arama Terimleri: hayatta her şey var kontakt detayları, hayatta her şey var telefon no, hayatta her şey var bağlantı tel, hayatta her şey var canlı destek, hayatta her şey var müşteri temsilcisi, hayatta her şey var yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ