Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Haziran 2019
  • 33 kez görüntülendi.
Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Herkes Kazanır, 23 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Show TV’de yayınlanmaya başlamış olan yarışma programıdır. Sunuculuğunu meşhur sanatçı Hakan Alim yapmaktadır. Yarışmaya katılım göstermek için mobil uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Yarışma interaktif bir yarışmadır, hem stüdyodaki yarışmacılarla hem de ekran başlangıcında izleyen yarışmacılarla oynanabilmektedir. Yarışmanın büyük ödülü 250.000 TL’dir. Yarışmacılara ve izleyenlere 10 soru sorulmaktadır. Bu soruları doğru yanıtlayanlara puanlar dağılmaktadır. En önde gelen iki yarışmacı final etabına gelir, final etabındaki süper soruda iki yarışmacının da kazanılmış olduğu puanlar para değerleriyle yarışmacılara verilmektedir.

Herkes Kazanır yarışmasının herhangi bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası yada Herkes Kazanır Whatsapp bağlantı numarası maalesef bulunmamaktadır. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz müracaat formu bağlantısı vasıtasıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: hepimiz kazanır yazışma detayları, hepimiz kazanır telefon no, hepimiz kazanır bağlantı tel, hepimiz kazanır canlı destek, hepimiz kazanır müşteri temsilcisi, hepimiz kazanır yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ