HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 20 Mayıs 2019
  • 109 kez görüntülendi.
HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

HGS kısaca Süratli Geçiş Sistemi, 2012 yılından bu yana otoyol ve köprü geçişlerinde uygulanan bir ödeme sistemidir. Gişede yer edinen anten geçiş icra eden aracın üstündeki etiketi tanımlar, o etikete ilişkin hesaptan geçiş tutarı eğitim edilir. Böylece gişelerde beklemeden ve süre kaybetmeden hızlıca geçiş yapmış olup, ödeme yapmanızı sağlar. Ek olarak geçen aracın 4 taraflı olarak çekilne görüntülerini sistem kaydetmektedir.

En başlangıçta nakit ile sağlanan geçiş tutarı yerini OGS’ye bırakmıştı sadece uygun olmayan tutarları ve kullanışsızlığı dolayısıyla bir çok kişinin ilgisini çeken bir sistem olmadı. Arkasından KGS sistemi geldi sadece bu sistemde de problem bekleme süresiydi. HGS ile tüm problemler aşıldı ve beklemeden anında ödeme sistemi geliştirildi.

HGS’nin 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla aboneliğiniz hakkında, geçişler ve geçiş ihlalleri hakkında detaylı bilgiler edinebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca HGS’ye bildirebilirsiniz.

HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 460 60 60

Arama Terimleri: hgs yazışma detayları, hgs telefon no, hgs bağlantı tel, hgs canlı destek, hgs müşteri temsilcisi, hgs yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ