HGS İletişim Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

  • 20 Şubat 2018
  • 645 kez görüntülendi.
HGS İletişim Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

2012 yılında devreye giren Hızlı Geçiş Sistemi bilinen adıyla HGS. 2012 yılı itibariyle otoyol veya köprülerden geçişleriniz sırasında uygulanan ödeme sistemi. Gişelere yerleştirilen antenler aracılığıyla, araçlarınıza yerleştirdiğiniz etiketleri okuyarak etikete kayıtlı hesaptan ücreti tahsil eden bir sistem. Bu elektronik ve otomatik çalışan sistem sayesinde gişelerde yaşanan uzun kuyruklar çözülerek, zamandan tasarruf edilmiştir. Bunun yanı sıra gişeler araçları her açıdan görebilecek şekilde 4 farklı kamera tarafından izlenmekte ve her aracın net görüntüleri kayıt altına alınmaktadır.

Gişe geçişlerinde ücretler ilk zamanlarda nakit olarak alınırken daha sonrasında OGS’ye geçiş sağlanmıştı. Fakat yüksek ücretinden dolayı büyük bir kesim tarafından tercih edilmedi. Bu durum üzerine KGS sistemi geliştirildi. Bu yöntemin  tek olumsuz yanı ise zaman tasarrufunun gerekli ölçüde olmayışıydı. Daha sonrasında getirilen HGS sistemi sayesinde tüm sorunlara çözüm bulundu ve gişelerden hızlı geçiş imkanı tanındı.

HGS çağrı merkezi aracılığıyla yeni abonelik veya aboneliğiniz hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız problemler ve ihlaller hakkında soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra istek ve önerilerinizi belirtmenizde mümkün.

HGS İletişim Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası;

0850 460 60 60

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ