Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 07 Eylül 2019
  • 484 kez görüntülendi.
Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Hometech, bir Türk şirketi olan Aral A.Ş. tarafınca 2004 senesinde kurulmuş bilgisayar firmasıdır. Ülkemizin sayılı bilgisayar üreticilerinden birisi olan Hometech, uygun fiyat politikası ve birçok yerde düzenlenen kampanyalarla beraber adını son zamanlarda duyurmayı başarmıştır. Bilgisayar ve tablet kategorisinde ülkemizin en fazlaca tercih edilen üç markasından birisi olmuştur.

Hometech; Notebook, 2 in 1, Mini PC, Tablet benzer biçimde ürün gruplarından üretimler gerçekleştirip satışını yapmaktadır. Birçok yerde kampanyalı olarak ürünleri satışa sunulmaktadır. Fiyat performans ürünü olarak değerlendirilen Hometech’in müşteri memnuniyeti oldukça iyidir.

Hometech’in 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla Hometech ürünleri hakkında detaylı informasyon sahibi olabilir, teknik destek alabilir, size yakın satıcıyı öğrenebilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz. Ek olarak teknik destek ve servise gönderdiğiniz ürünün durumu hakkında aşağıdaki bağlantı üstünden yardım alabilirsiniz.

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 622 77 20

Hometech Teknik Destek

Arama Terimleri: hometech kontakt detayları, hometech telefon no, hometech bağlantı tel, hometech canlı destek, hometech müşteri temsilcisi, hometech yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ