Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 29 Haziran 2019
  • 1.156 kez görüntülendi.
Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Horoz Lojistik

Horoz Lojistik, yurt içi ya da yurt dışı kargo hizmetlerinin en mühim şirketi olarak müşterilerin karşısında çıkar. Lojistik alanında Türkiye’nin devi olan bu şirket kapılarını dünyaya da açmıştır. Her durumda kargo alanında insanların bir numara olarak tercih etmiş olduğu firmadır.

Bilhassa netin insan hayatına girmesi ile beraber lojistik firmaları da ehemmiyet kazanmıştır. Bu sebeple web ağı yardımıyla insanoğlu tüm dünyadan haberdar olmaya adım atmıştır. Bu durum sonucunda da insanların beğenileri doğrultusunda istedikleri ürüne yetişme olanağı ortaya çıkmıştır. Bu şekilde bir talep doğrultusunda da lojistik firmalarına duyulan gereksinim artmıştır.

Horoz lojistik tam da değişen teknolojinin insan hayatına yeni girmeye başladı dönemde kurulmuştur. Yapmış olduğu her adımda teknolojik gelişimleri firmasına dâhil etmiştir. Bu durum da kısa süre içinde firmanın gelişmesine niçin olmuştur. Bu gelişme ile beraber Horoz lojistik devrin dev şirketi olarak adlandırılır.

Horoz Lojistik Tarihçesi

Horoz Lojistik şirketi ilk kez 1942 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu andan bu yana da kendini devamlı geliştirmeyi ve genişletmeyi başarmıştır. Gaziantep’ te kurulan bu şirket, değişen teknolojinin olanaklarını hayata geçirmesi yardımıyla oldukça süratli bir gelişme göstermiştir. Günümüzde kapılarını dünyaya açmayı başaran bir firmadır.

Horoz lojistik piyasa hayatına ilk kez gübre taşıma işi ile giriş yapmış oldu. Bu alandaki taşımacılığı kısa sürerek gözünü dünyaya çevirdi. Internasyonal Karayolu Taşımacılığı mevzusunda mühim adımlara imza atarak; Ortadoğu ülkelerine taşımacılık işlerini ulaştırdı. Kısa sürede sonrasında da yönünü Avrupa’ ya döndü. Avrupa’da da karayolu taşımacılığı alanında adından söz ettirmeye başladı.

Horoz Lojistik 2000’li yıllara gelindiğinde kendi şirketi için oldukça büyük bir adım atmayı başardı. Internasyonal deniz ve hava yolu şirketleri ile antak kalma imzalayarak; bu alanlarda da kendini göstermeye başladı. Bu sayede kısa süre içinde dünyada adından söz ettiren bir şirket haline dönüştü.

Horoz Lojistik Hakkında Data

Horoz Lojistik şirketi, dünyaya açılması sonrasında 5 kıtada varlığına devam eder. Günümüzde 105 ülkeye sağlamış olduğu lojistik hizmeti yardımıyla Türkiye’nin devi olma yolunda güvenli adımlarla bir ilerleme içine girmiştir.

Horoz Lojistik’in müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası, genel merkezin kontakt detayları ve kontakt formu yer almıştır. bu kontakt bilgilerinden Horoz Lojistik ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Horoz Lojistik ile yaşamış olduğunuz sorunları ve şirket ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Genel Müdürlük
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Hasret Sokak
Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL
(0 212) 456 10 00
info@horoz.com.tr

Arama Terimleri: horoz lojistik kontakt, horoz lojistik telefon numarası, horoz lojistik müşteri hizmetleri, horoz lojistik çağrı merkezi, horoz lojistik genel müdürlük, horoz lojistik yakınma hattı, horoz lojistik mail adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ