Hotiç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi

  • 06 Nisan 2019
  • 329 kez görüntülendi.
Hotiç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Hotiç, Türkiye’ de büyük firmalar ve firmalar içinde yerini almış bir ayakkabı şirketidir. 1938 senesinde Salih Hotiç tarafınca kurulan HOTİÇ, Türkiye’nin sektöründeki en kuvvetli markalarından biridir. Kurumun hedefleri içinde marka diye tabir ettiğimiz aslına bakarsak kalite yönünde oldukça kuvvetli olan ayakkabılar üretmektir. Bilhassa firmalarda ya da ofislerde çalışan çalışanlara yönelik klasik ayakkabı üreten bir ayakkabı mağazasıdır. 1956 senesinde Kadiköy Altıyolda iki mağaza ile perakende sektörüne giren HOTİÇ, 1980’li yıllarda Caddebostan, Nişantaşı ve Osmanbey mağazalarını açarak perakende zinciri olma yolunda ilk adımlarını atmıştır. Bu ilerlemenin her geçen gün devan ettiğini görmekteyiz. Bir tek yurt içinde değil yurt haricinde da kendine geniş ve büyük bir network ağı oluşturan Hotiç, yurtiçi ve yurtdışında toplam 142 mağazası bulunmaktadır.

Hotiç ayakkabılarının bu kadar kaliteli ve meşhur olmasının sebebi ise tamamen gerçek deriden yapılmasıdır. Tasarım yönünden oldukça kuvvetli olan deri ayakkabıları siz değerli ziyaretçilerimizin rahatına sunmayı hedefleyen Hotiç, her geçen gün bünyesinde barındırmış olduğu tasarım ekibiyle bu hedefine adım adım yaklaşmaktadır. Gün süresince ayakta olan müşterilerine yaya koleksiyonunu sunarak rahatlığın başka bir boyutunu sizlere sunmaktadır. Hotiç bünyesinde yalnız ayakkabı barındırmaz. Ayakkabılarının yanı sıra adam ayakkabı, adam kemer, çanta, hanım topuklu ayakkabı, hanım stiletto, sandalet, hanım aksesuar, hanım çanta şeklinde ürün seçeneği de sizlere sunar. Birbirinden değişik ve çeşitli ürüne Hotiç mağazaları il kavuşabilirsiniz.

Hotiç mağazalarına Hotiç telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Hotiç müşteri hizmetleri ve Hotiç çağrı merkezi 0850 288 4482 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Hotiç mağazalarından almış olduğunuz ürünü teslim etme, kargo takip edeni yapma, işlem rehberi hakkında data edinme şeklinde işlemleriniz için yukarıda vermiş olduğumuz Hotiç telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ